+38 (044) 33-44-220;+38 (096) 988-88-78 Працюємо щодня: з 8-00 до 24-00

Royal Thai Spa - СПА салон тайського масажу в Києві

Салони тайського масажу «Royal Thai SPA» в Києві - це острівці Таїланду в самому центрі столиці. Наші салони розташовані в центрі Києва на вулиці Рейтарська будинок 41, біля посольства Франції (район Львівської площі або станція метро Золоті ворота), а також на вулиці Лютеранська 10А (метро Хрещатик). Незмінною перевагою нашого салону є наявність парковки. Якщо Вам потрібне паркувальне місце, попередьте про це адміністратора салону, роблячи запис на процедуру, - і проблема вирішена.

У салоні на Вас чекає затишна обстановка, просторі масажні кімнати, бездоганна чистота і, найголовніше, висококваліфіковані майстри масажу з Таїланду. Всі наші масажисти мають сертифікати найвідоміших шкіл тайського масажу, а найголовніше - досвід роботи більше 10 років в різних салонах і готелях по всьому світу.

Подарункові сертифікати на тайський масаж

Подарунковий сертифікат від салону тайського масажу «Royal Thai SPA» - це подарунок який гідно оцінить кожен. В цьому подарунку поєднується і турбота про здоров'я, і бажання доставити приємні відчуття, і незабутні спогади про час проведений тут.

Майстри Royal Thai SPA

Бангон

Бангон

Сія

Сія

Дженні

Дженні

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
+38 (096) 988-88-78