ROYAL THAI SPA – СПА-ЦЕНТР У КИЄВІ

Популярні сертифікати

Традиційний Тайський Масаж

Традиційний Тайський Масаж

1050.00 грн
Антистрессовый тайский массаж

Антистрессовый тайский массаж

1050.00 грн
Арома Масаж

Арома Масаж

1200.00 грн
Фут масаж (масаж ніг)

Фут масаж (масаж ніг)

900.00 грн
Royal Thai

Royal Thai

2400.00 грн
Тайський масаж в 4 руки

Тайський масаж в 4 руки

1500.00 грн
Сабай-Сабай

Сабай-Сабай

1650.00 грн
Тайська казка

Тайська казка

1800.00 грн

СПА-салони Києва – це маленька, але така сильна душа Таїланду в Україні. SPA-салон має зручну парковку. Якщо вам необхідно припаркуватися, просто заздалегідь скажіть про це менеджеру при записі на сеанс. Ніяких труднощів та перешкоджень – приїжджайте на СПА-відпочинок, та отримуйте задоволення і чудовий результат після процедур!

СПА-центр Києва дарує клієнтам масу приємностей: затишок, гарний простір, добре обладнані кімнати, бездоганність, чистота, смачний чай. SPA-центр пропонує ідеальний комфорт в поєднанні з висококваліфікованими майстрами. Абсолютно всі з них мають дипломи з навчання шкіл у Таїланді та досвід роботи в даній сфері понад 10 років. Абонемент в СПА-салон центр можна придбати через телефон, або на сайті.

 

Показання та протипоказання до застосування Тай-СПА Київ

 

Класичний СПА-відпочинок – це метод нетрадиційної медицини. Його дія не може остаточно вилікувати хворобу, але приносить полегшення та ослаблює прояви симптоматики:

 • прибирає неприємні відчуття в м'язах;
 • допомагає від напливу депресії, тривожного стану;
 • прибирає головні болі та мігрень;
 • бореться з безсонням і стомленістю.

Методика з'явилася близько 2500 років тому. На цей процес вплинув буддизм, що прийшов з Таїланду, Китаю та Індії. Йоги вчення поширювали серед населення.

Відносні протипоказання:

 1. Вагітність - допомагає зняти спазми, дозволяється тільки для ніг.
 2. Захворювання психіки залежить від кількості й частотності нападів і пов'язано в більшості випадків з нестандартною поведінкою пацієнта.
 3. Проблеми з дихальною системою (гострі респіраторні захворювання) - ароматерапія може викликати напад.
 4. Гіпо- та гіпертонія, тиск, серцево-судинні хвороби, діабет.
 5. Варикоз.
 6. Дерматологічні проблеми зі шкірою.
 7. Розлади системи травлення, камені у сечовому міхурі, печінці, нирках.

Це стародавня методика зцілення душі і тіла людини. На Сході такий метод застосовували щоб позбавитись від фізичного болю та від моральної напруги, стресів, негативних емоцій, проблем.

Як проходить сеанс Тай-СПА

Це особлива практика, яка робить сеанс магічним. СПА-центр Києва вміє створювати потрібну атмосферу. Тиха заспокійлива мелодія-медитація, яка повільно занурить вас у світ енергій і абсолютного спокою, запах східних масел, загадковість світла та синхронність рухів професіоналів-масажистів. Все це у гармонійному поєднанні змусить вас забути про буденність. Ви будете відчувати тільки себе і своє тіло. СПА-клуб створить правильну атмосферу.

Фахівці з масажу впевнені, що причина всіх фізичних захворювань – негативні думки і емоційний стан. А тому для нас важливо організувати атмосферу салону, щоб ви відчули релакс і досягли максимального ефекту.

Такий СПА Київ – це комплекс оздоровлення, вплив на певні точки і енергетичні канали. На Сході вважалося, що здоров'я людини можливо відновити, якщо вона буде завжди у душевній рівновазі та у гармонії зі своїм тілом. Життєвий баланс – секрет довголіття і молодості. Саме це практикують СПА-салони Києва.

Різновиди і техніка проведення Тай-СПА Київ

Традиційний СПА-відпочинок виконується на татамі (традиційний коврик) у вільному одязі. Головне, щоб він не сковував руху і не заважав при розтягуванні м'язів та суглобів. Для цього SPA-центр має кілька кімнат:

 • для одного;
 • для двох або трьох.

СПА-салон Тай пропонує арома-масаж (із застосуванням кунжутного масла, крема або воску). Не менш затребуваний масаж для ніг. У СПА-салон Тай він виконується на спеціальних м'яких кріслах. Вам достатньо придбати абонемент в СПА-салон центр.

SPA-салон пропонує різні програми

Це достаток технік і методів від справжніх професіоналів, що не змусить вас довго вибирати і чекати. Записуйтеся на сеанс у SPA-салон прямо зараз! Ми знаходимо підхід до кожного: вислухаємо побажання, підберемо найоптимальнішу комплексну терапію, щоб вирішити проблему та покращити життя.

Поговоримо про найприємніше – знижки. СПА-клуб пропонує гнучку дисконтну систему. Постійним відвідувачам SPA-центр надає можливість отримати абонемент в СПА-салон Тай. Особливо спеціальний варіант для святкуючих День Народження – для них є цікава пропозиція (діє 7 днів).

Наш СПА-клуб підготував дещо особливе – сертифікати з подарунками. Детальніше читайте тут. Графік роботи: СПА-салон центр працює кожного дня з 8:00 до 24:00 вечора 24/7.

Наші СПА-салони Києва чекають саме на тебе!

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa