Блог
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Атравматичне чищення обличчя - Фото

Що таке атравматичне чищення обличчя

03.02.2022

Із розвитком технологій і препаратів сучасні методи косметології стали мало відрізнятися від медичних процедур. Виник навіть цілий напрям естетичної косметології. Естетична косметологія: що це? Це процедури, що передбачають використання малотравматичних методик з очищення шкіри, проводити які мають фахівці з медичною освітою. До однієї з них належить атравматичне чищення шкіри з метою видалення верхнього ороговілого шару.

Тим, хто не знає, що таке атравматичне чищення обличчя, рекомендуємо на власному досвіді пройти цю процедуру в професійного косметолога. Вона є найбільш м'якою та щадною і не здатна завдати шкоди чутливій шкірі. Крім того, на відміну від інших механічних і мануальних дій, при її проведенні виключається вірогідність травмуватися.

Щоб робити очищення в такий спосіб, знадобиться попередня підготовка. Застосування гіпоалергенних препаратів і засобів робить її безпечною для тонкої шкіри. Основним очищаючим засобом, за допомогою якого здійснюється пілінг, є препарати на основі фруктових кислот. Вони впливають на омертвілі клітини шкіри та очищають забиті пори.

Результатом процедури стане чиста й оксамитова шкіра, яка візуально виглядає чистіше. Ще одна перевага, через яку цей спосіб активно застосовують у багатьох косметичних клініках, — вирівнювання горбистої поверхні, розгладження, нехай і на якийсь час, дрібних зморшок, освіження кольору обличчя. Крім того, регулярне проведення такого очищення позитивно впливає на оновлення та регенерацію клітин, сприяє прискореному омолоджуванню шкіри.

Атравматичне чищення обличчя: що це і які протипоказання:

  • суха й надто чутлива шкіра;
  • алергія;
  • захворювання шкіри, наприклад, герпес або екзема;
  • наявність вогнищ запалення та гнійних утворень;
  • свіжі порізи та рани.

Як здійснюється атравматичне чищення обличчя

На відміну від ультразвукової або мануальної методик, цей спосіб не потребує використання яких-небудь інструментів, а також травмуючої ручної дії. Остання може бути протипоказана за наявності деяких захворювань або застосовується з обережністю. Краще заздалегідь уточнити у фахівця, чи можна при остеохондрозі робити масаж.

Показання для застосування:

  • жирна та нормальна шкіра;
  • наявність поверхневих забруднень;
  • наявність чорних точок і сальних пробок;
  • збільшені пори;
  • в'янення шкіри.

На першому етапі шкіру очищають від косметики, шкірного жиру та забруднень. Далі на очищену шкіру наносять маску для відшарування відмерлого епідермісу й розкриття пір. Потім, застосовуючи м'який масаж, спеціальним скрабом видаляють відлущені часточки. На останньому етапі прибирають залишки скраба та наносять зволожуючу маску.

Рекомендоване проведення такого чищення хоча б раз на місяць для збереження досягнутого ефекту. Процедура займає приблизно 30 хвилин, але може бути продовжена за надмірного забруднення пір.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок