Блог
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Правила відвідування хамаму - Фото

Правила відвідування хамаму

02.11.2021

Про популярність турецької лазні знають не лише жителі Сходу, але і європейці, які із задоволенням користуються послугою, приїжджаючи на відпочинок до Туреччини або Марокко. Проте людина, що вперше відвідує такі процедури, може не знати, у якому одязі ходити в хамам.

Лазня Сходу є однією з найрозкішніших в усій ієрархії подібних заходів. Вона бере початок від часів Римської та Візантійської імперії. Завдяки тому, що сучасні центри краси намагаються максимально передати всі принади чарівної атмосфери, тепер відвідувати хамам можна, не виїжджаючи за кордон.

Що таке хамам

Хамам — турецька лазня, для якої характерні свої особливості й ритуали, спрямовані на оздоровлення організму. У парній не лише миються — за час сеансу досягають повного розслаблення. Головним призначенням процедури є догляд за тілом і підтримання його краси. Як і інші СПА-заходи, східна сауна має свій визначений алгоритм відвідування, сформований тисячолітньою історією. Дотримуючись основних рекомендацій, можна досягти максимального ефекту від процедури.

Правильне відвідування хамаму: що необхідно знати

Хамами Сходу мають характерні відмінності від звичної російської та фінської лазні. Класичний варіант складається з декількох приміщень із певним температурним режимом. Кімнати хамамів мають свої назви:

  • джамекан — перша кімната, що є вестибюлем із роздягальнею та фонтаном, де можна залишати свої речі;
  • согуклук — тут розташовані душова й санвузол, температура в приміщенні становить 30—35 градусів;
  • харарет — одне з найтепліших приміщень турецької сауни з температурою до 60 градусів. У цій кімнаті розташований камін і лавки, на яких роблять традиційний масаж.

Завдяки наявності різних кімнат, що підтримують свою температуру повітря, тіло прогрівається поступово, без сильних навантажень для організму. Після закінчення процедури в СПА-салоні пропонують ароматний чай або мінеральну воду.

Слід пам'ятати, що перед масажем не рекомендується вживати їжу. Якщо ви не знаєте, що взяти із собою в хамам, цю інформацію можна уточнити у фахівців центру краси.

Турецький хамам: що взяти із собою на сеанс

Питанням, що треба взяти із собою в хамам, як митися в хамамі або наскільки часто можна ходити в хамам, цікавиться кожна людина, яка вперше відвідує процедуру. У процесі використовується багато різних аксесуарів, серед яких:

  • банні махрові рушники;
  • м'яка масажна губка;
  • професійна косметика для догляду за тілом;
  • капці та ін.

Можна взяти із собою халат, щоб надягти його після сеансу. Не рекомендується бути на процедурі в купальнику, тому що під впливом високих температур провокується інтенсивне потовиділення. Піт захищає шкіру від перегрівання, а одяг перешкоджає її охолодженню. Тому перед відвідуванням краще ознайомитися з рекомендаціями, як вдягатися в хамам.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок