0
Комплекси тайських масажів

Аромат орхідеї

(Арома-масаж 1 година і масаж тайськими гарячими трав'яними компресами 1 година)

Цей комплекс масажів прекрасно підходить для тих, хто відчуває скутість м'язів і для кого традиційний тайський масаж дуже болючий. За допомогою трав'яних мішечків терапіст прогріває м’язи і потім більш глибоко їх розминає. Прекрасна процедура в холодну пору року для того щоб зігрітися і розслабитися.

Ефект від процедури: має заспокійливу дію на нервову систему, знімає спазм і напругу м'язів, сприяє зникненню болю в суглобах, збільшуює приплив крові в потрібну область тіла, насичує тканини киснем, прискорює обмін речовин. Рекомендуємо після хвороби як процедуру детокс. Хороша профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів. Допомагає тим, хто страждає порушенням сну.

Ефект від процедури: лікувальний, відновлюючий, розслабляючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 2 год
2000.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Доставка

  • Кур'єр по Києву 100 грн
  • Самовивіз з салону Безкоштовно
  • Нова пошта по тарифам
  • Онлайн-сертифікат Безкоштовно

Оплата

  • Готівка
  • Картками Visa і MasterCard
  • Безготівкова оплата

Супітні послуги

Фут масаж (масаж ніг)

Фут масаж (масаж ніг)

900.00 грн
Обгортання

Обгортання

грн
Скраби

Скраби

грн
СПА для рук

СПА для рук

грн
масаж обличчя

масаж обличчя

грн

Ця 2-х годинна процедура включає в себе арома-масаж і масаж теплими трав'яними мішечками. Поєднання цих двох приємних і розслаблюючих масажів, нікого не залишить байдужим.

Майстер в цій програмі починає з арома масажу.  Поєднання декількох фізіотерапевтичних методів має позитивний фізичний вплив на шкіру, сприяє підвищенню  захисних функцій організму. А також надає сприятливий емоційний вплив на організм людини, підвищуючи настрій і загальне самопочуття. 

Майстер делікатно масажує все тіло, починаючи з ніг, плавно і спокійно, застосовуючи легкі погладжування, натискання долонями. Такий масаж дозволить розслабитися і відпочити  від важкого дня, відновивши життєву енергію.

Другий етап - це масаж з застосуванням теплих трав'яних компресів. Такий масаж сприяє зміцненню імунітету, знижує ризик простудних захворювань в холодну пору року, покращує обмін речовин, активізує процеси в підшкірному жировому шарі.

Техніка такого масажу безболісна і  дуже приємна. Спочатку опрацьовуються руки і ноги, знімається втома і напруга. Потім теплі мішечки переходять на спину, де також ретельно опрацьовується кожна ділянка тіла. Аромат від розігрітих трав посилить приємні відчуття і почуття релаксу і спокою.

Поєднання таких двох масажів дозволить Вам насолодитись не тільки самим процесом, а й набратися сил, зміцнити імунітет і підвищити життєву енергію організму.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa