Комплекси тайських масажів
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Енергія Будди

(Масаж ніг 1 година і традиційний тайський масаж 1 година)

Це найулюбленіший усіма чоловіками комплекс масажів. Дана процедура виконується без масла в піжамі. Поєднання традиційного тайського масажу і масажу ніг дає можливість розім’яти все тіло крок за кроком. Все починається з масажу ніг і закінчується розтяжкою і скручуванням хребта. Не забуде масажист приділити кілька хвилин і голові.

Ефект від процедури: чудовий засіб для активізації захисних функцій організму, допомагає прибрати втому і набряк ніг, приводить організм в стан глибокого розслаблення при цьому значно підвищується тонус кровоносних судин і збільшується рухливість суглобів.

Види масажа: в піжамах
Масажи окремих частин тіла: всього тіла, масаж ніг
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 2 год
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Одне з головних настанов Будди - це жити в гармонії з собою і навколишнім світом. Досягти цієї гармонії - не так легко в сучасному світі, але за допомогою спа процедури «Енергія Будди» до неї можна наблизитися. «Енергія Будди» - це комплекс процедур, що складається з масажу ніг і традиційного тайського масажу, який однаково корисний як для чоловіків, так і для жінок.

ОПИС ПРОЦЕДУРИ

Процедура «Енергія Будди» починається з масажу ніг: опрацювання щиколоток і колін. Потім  традиційного тайського масажу. Крім переміщення вашого тіла в різні пози йоги, фахівець натискає на нього за допомогою власної ваги. За допомогою цього він стимулює точки глибоко всередині тіла, в той час як пози, які приймає ваше тіло, розслаблюють вас і відновлюють правильну циркуляцію потоку енергії. Крім того, майстер, використовуючи пальці рук і спеціальну паличку для масажу ніг, працює з біоактивними точками, розташованими на підошвах , адже саме на стопах знаходяться проекції життєво важливих органів. Також майстер опрацьовує зв'язковий апарат стопи, розтягує і розминає її, таким чином знімаючи напругу, що накопичилася. Стопи, що знаходяться в постійній напрузі, можуть стати причиною спочатку поганого самопочуття, а потім і більш серйозних порушень здоров'я. За допомогою програми «Енергія Будди» цій неприємності можна з легкістю запобігти.

КОРИСТЬ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Після сеансу «Енергія Будди» ви не тільки відчуєте глибокий релакс, але також зможете спостерігати наступні поліпшення:

  • підвищення імунітету
  • прискорення метаболізму
  • зменшення проблем з артеріальним тиском
  • гармонізація емоційного стан в цілому
  • омолодження
  • збільшення еластичності м'язів і зміцнення суглобів
  • поліпшення постави
  • збільшення повноти дихання

 

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок