Комплекси тайських масажів

Шовковий шлях

(Скраб для тіла 30 хвилин, арома масаж 1,5 години)

Це прекрасна SPA процедура по догляду за шкірою. Скраб ніжно знімає верхній ороговілий шар шкіри, а арома-масаж зволожує і живить її. В результаті ви отримаєте ідеально доглянуте тіло. Але не забуваємо про ефект від арома масажу. Масажист м'якими, але глибокими рухами впливає на всі м'язи і суглоби, приводячи нервову систему в стан спокою і рівноваги. Можна сказати, що цей комплекс масажів «Очищає ваше тіло і душу».

Ефект від процедури: розслаблює всі групи м'язів, має заспокійливу дію на нервову систему. Доглядає за шкірою і живить її. Після процедури Ваша шкіра стане пружною і ніжною на дотик.

Види масажа: з маслом, з косметикою
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 2 год
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Спа програма "Шовковий шлях" - це ефективний і неймовірно приємний догляд за тілом, який включає в себе скраб і масляний масаж. Це оптимальне поєднання для того,  щоб Ваша шкіра сяяла здоров'ям.

ОПИС ПРОЦЕДУРИ

Процедура починається зі скрабування тіла, адже це відмінний спосіб оновити клітини шкіри, зарядити їх енергією і наповнити силою. Майстер за допомогою скрабу прибирає ороговілі частинки шкіри, що робить її ніжною і гладенькою. Після скрабування шкіра потребує зволоження як ніколи, тому за ним слідує масляний масаж який поєднує в собі оздоровлення та розслаблення. Майстри використовують неглибокі ковзаючі рухи, працюючи з усією поверхнею тіла, що дозволяє поліпшити лімфоток. 

ЩО ПРИНЕСЕ ВАМ ШОВКОВИЙ ШЛЯХ

Після процедури «Шовковий шлях» ви відразу відчуєте, як у вашому тілі і думках запанує гармонія незалежно від того, які негаразди панують навколо. Після сеансу можна спостерігати такі ефекти:

  • Поліпшення лімфотоку і циркуляції крові
  • Регенерація шкіри
  • Зміцнення імунітету
  • Збільшення еластичності м'язів, зміцнення суглобів
  • Підвищення стресостійкості

 

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок