SPA процедури
Royal Thai SPA чекає на Вас!

СПА для рук

Ефект від процедури: лікувальний, розслабляючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: масаж рук
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 30 хв
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Унікальна СПА-процедура для рук

Професійний догляд для рук — одна з послуг нашого салону в Києві. Головна особливість цієї комплексної бьюті-терапії полягає в тому, що сеанс догляду передбачає застосування спеціальних натуральних сумішей на основі витяжок із рослин.

Усім відомо, що гарний зовнішній вигляд рук має величезне значення, особливо якщо за специфікою роботи потрібне спілкування з людьми. Використання звичайного крему з мас-маркету як щоденний догляд, безумовно, має бути, але він один ніколи не допоможе зберегти ваші ручки доглянутими, м’якими та молодими. СПА-процедури для рук сьогодні представлені різною технікою, проте кращий ефект досягається, якщо для процедури застосовані професійні засоби.

СПА для рук як засіб для збереження молодості

СПА для рук у звичному розумінні в багатьох людей нічим не відрізняється від домашньої процедури. У цьому контексті маються на увазі такі етапи:

  • паримо руки в теплій воді з додаванням соди, сої, ефірних олій;
  • наносимо на руки зволожуючий або живильний крем;
  • надягаємо спеціальні рукавички та лягаємо спати.

Саме так виглядає домашній догляд, але якщо говорити про таку процедуру, як СПА-догляд для рук, у контексті салону, то тут усе інакше. Так, спершу майстер салону огляне ваші ручки для того, щоб підібрати індивідуальний СПА-догляд за руками. При цьому враховуватимуться такі чинники, як:

  • стан шкіри рук;
  • вік;
  • наявність проблем, таких як зайва сухість, тріщинки.

Далі SPA-догляд за руками передбачає підбір майстром спеціальних скрабів і живильних основ з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Також важливо на початковій стадії провести експрес-тест на алергічні реакції.

Переваги СПА-догляду для рук у нашому салоні

СПА для рук у салоні краси Royal Thai Spa відрізняється від однойменної послуги в інших бьюті-центрах тим, що ми працюємо, застосовуючи давню тайську, а також аюрведичну техніку, що дозволяє досягти ефективного результату. Крім того, пропонуючи SPA для рук нашим клієнтам, ми надаємо можливість купити подарунковий сертифікат, щоб і ваші близькі змогли відчути ефект від процедури.

Ціна на цю послугу доступна для кожного. Також ми пропонуємо своїм клієнтам придбати сертифіковані тайські засоби для догляду за руками в домашніх умовах.

СПА-догляд за руками в салоні — це не лише користь для вашого тіла, але й чудова можливість поринути в атмосферу країн Сходу, позбутися втоми та стресу й повною мірою насолодитися приємною доброзичливою атмосферою.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок