SPA процедури

СПА для рук

Ефект від процедури: лікувальний, розслабляючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: масаж рук
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 30 хв
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Супітні послуги

Арома-масаж

Арома-масаж

1300.00 грн
Арома масаж в 4 руки

Арома масаж в 4 руки

1800.00 грн
Масаж теплою арома свічкою

Масаж теплою арома свічкою

2100.00 грн
Масаж теплим кунжутним маслом

Масаж теплим кунжутним маслом

1400.00 грн
Масаж голови

Масаж голови

грн
Фут масаж (масаж ніг)

Фут масаж (масаж ніг)

1100.00 грн
Масаж шиї, голови, обличчя

Масаж шиї, голови, обличчя

1100.00 грн
Фут СПА

Фут СПА

1400.00 грн
масаж обличчя

масаж обличчя

грн

Унікальна СПА-процедура для рук

Професійний догляд для рук — одна з послуг нашого салону в Києві. Головна особливість цієї комплексної бьюті-терапії полягає в тому, що сеанс догляду передбачає застосування спеціальних натуральних сумішей на основі витяжок із рослин.

Усім відомо, що гарний зовнішній вигляд рук має величезне значення, особливо якщо за специфікою роботи потрібне спілкування з людьми. Використання звичайного крему з мас-маркету як щоденний догляд, безумовно, має бути, але він один ніколи не допоможе зберегти ваші ручки доглянутими, м’якими та молодими. СПА-процедури для рук сьогодні представлені різною технікою, проте кращий ефект досягається, якщо для процедури застосовані професійні засоби.

СПА для рук як засіб для збереження молодості

СПА для рук у звичному розумінні в багатьох людей нічим не відрізняється від домашньої процедури. У цьому контексті маються на увазі такі етапи:

  • паримо руки в теплій воді з додаванням соди, сої, ефірних олій;
  • наносимо на руки зволожуючий або живильний крем;
  • надягаємо спеціальні рукавички та лягаємо спати.

Саме так виглядає домашній догляд, але якщо говорити про таку процедуру, як СПА-догляд для рук, у контексті салону, то тут усе інакше. Так, спершу майстер салону огляне ваші ручки для того, щоб підібрати індивідуальний СПА-догляд за руками. При цьому враховуватимуться такі чинники, як:

  • стан шкіри рук;
  • вік;
  • наявність проблем, таких як зайва сухість, тріщинки.

Далі SPA-догляд за руками передбачає підбір майстром спеціальних скрабів і живильних основ з урахуванням індивідуальних потреб клієнта. Також важливо на початковій стадії провести експрес-тест на алергічні реакції.

Переваги СПА-догляду для рук у нашому салоні

СПА для рук у салоні краси Royal Thai Spa відрізняється від однойменної послуги в інших бьюті-центрах тим, що ми працюємо, застосовуючи давню тайську, а також аюрведичну техніку, що дозволяє досягти ефективного результату. Крім того, пропонуючи SPA для рук нашим клієнтам, ми надаємо можливість купити подарунковий сертифікат, щоб і ваші близькі змогли відчути ефект від процедури.

Ціна на цю послугу доступна для кожного. Також ми пропонуємо своїм клієнтам придбати сертифіковані тайські засоби для догляду за руками в домашніх умовах.

СПА-догляд за руками в салоні — це не лише користь для вашого тіла, але й чудова можливість поринути в атмосферу країн Сходу, позбутися втоми та стресу й повною мірою насолодитися приємною доброзичливою атмосферою.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок