SPA ритуал «Хамам»

Експрес Хамам

Ефект від процедури: відновлюючий, розслабляючий
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 2 год
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

(Хамам 45 хв., Зволоження шкіри 15 хв., Відпочинок 30хв.) - послуга доступна тільки за адресою: вул. Лютеранська 10А (метро Хрещатик)

 

 1. Прогрів індивідуальний (10-15 хв.) Початок процедури spa-хамам ми вам пропонуємо провести в нашій комфортній хамам-парній, де ви проведете прекрасні розслаблюючі 15 хв при комфортній для організму температурі, яка не досягає 40 градусів.
 2. Очищення шкіри за допомогою Чорного мила. Чорне мило відомо не тільки своїми очисними властивостями, але ще й має просто вражаючий детокс-ефект. Воно дозволяє розм'якшити ороговілу поверхню шкіри і очистити ваші відкриті пори від накопичених в них забруднень і токсинів.
 3. Кессе (скрабування рукавичкою). Другим, завершуючим етапом очищення вашої шкіри йде скрабування, спеціально призначене для хамам процедур, мароканского рукавичкою Кессе. Її волокна мають середній рівень жорсткості, за рахунок чого чистку можна провести на всіх, навіть самих чутливих ділянках тіла.
 4. Зволоження шкіри в хамамі (15 хвилин). Після настільки рясних процедур очищення, вашій шкіри просто необхідна додаткова волога яку вона може здобути в нашій хамам-парній.
 5. Чаювання-відпочинок (30 хв.) Фінальним етапом даного комплексу процедур є ритуал чаювання, який є не тільки прекрасним, приємним і гарним елементом комплексу, але ще і невід'ємною його частиною з точки зору очищення організму. Рясне пиття після парної і чищення, допоможе вашій лімфатичної системи швидше вивести всі токсини, що залишилися.

 

 

Послуга доступна тільки по передоплаті

 •      для здійснення запису на процедуру Хамам необхідно внести Передоплату в розмірі 1000 грн.
 •     при скасуванні відвідування за добу Передоплата повертається в повному обь'еме або може бути зарахована на депозит клієнта, для використання на будь-які процедури в нашому салоні.
 •      у разі скасування процедури менш ніж за добу передоплата не повертається.

 

 

Додаткова інформація:

 •     все поцедури в хамам проводять професійні майстри: чоловік і жінка, за вашим вибором.
 •     масаж після Хамам роблять в окремій кімнаті масажистки-дівчата з Таїланду.
 •     всі процедури проводяться з натуральною косметикою Charme d'Orient (Франція).
 •     за бажанням клієнта арома-масаж може бути замінений на тайський традиційний масаж або доповнений будь процедурою на вибір (за окрему плату).
 •     при відвідуванні Хамам удвох діє 10% знижка на парні процедури.
Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок