Традиційні Тайські масажі
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Фут масаж (масаж ніг)

Масаж ніг -один серед найпопулярніших тайських масажів. Це чудовий спосіб для профілактики та лікування багатьох захворювань. На стопі розташовані біологічно активні точки - проекції внутрішніх органів тіла. Впливаючи на них, масажист м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму. Масаж починається з сольової ванночки, далі виконується масаж від кінчиків пальців ніг до колінних суглобів (використовується спеціальна паличка), завершується процедура - масажем шийно-комірцевої зони і голови.

Ефект від процедури: покращує обмін речовин. Чудовий засіб для активізації захисних функцій організму. Допомагає прибрати втому і набряк ніг. Хороша профілактика поперечної плоскостопості та популярного у жінок захворювання, як халюс-вальгус (випинання бічної кісточки).

Ефект від процедури: лікувальний, відновлюючий, розслабляючий
Види масажа: з маслом, в піжамах
Масажи окремих частин тіла: масаж ніг
Для кого: для неї, для нього, для дитини, для двох
Тривалість: 30 хв, 1 год
Ціна: 1800.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Цілющий масаж ніг потрібен кожному

Лікувальний масаж ніг виконується вручну, майстер також використовує в роботі спеціальну паличку для акупунктури. Східні практики засновані на тому, що на тілі людини є точки, пов’язані з певними органами. Давні вчені вважали, що на стопі розташовані «енергетичні ворота» всього нашого організму, тому радили робити масаж для ступень. У сучасному світі через постійне носіння взуття активні точки на ногах не пропрацьовуються належним чином. У результаті людина відчуває втому, негатив і страждає від фізіологічних порушень.

Розв’язати цю проблему допоможуть професійні акупунктурщики салону Royal Thai SPA. Вони проведуть точковий масаж підошви ніг, який покращить ваше самопочуття вже після першої процедури.

Користь від масажу ніг

Вважається, що правильно виконаний точковий масаж ступень впливає на внутрішні органи й допомагає налагодити їхню роботу. Також завдяки цій процедурі можна:

  1. Нормалізувати тиск.
  2. Покращити роботу лімфатичної системи.
  3. Розігнати обмін речовин.
  4. Запустити регуляцію ЦС.
  5. Нормалізувати роботу кровоносної системи.

Але запам’ятайте, що правильний східний масаж стоп роблять виключно професіонали.

Особливості виконання масажу стоп

Перед початком фут-масажу клієнту виконується обмивання ніг. Уся процедура відбувається комфортно та приємно. Правильний східний масаж стоп передбачає рефлекторну стадію. Простіше кажучи, спочатку майстер легкими рухами ковзає по поверхні ніг, після чого ретельно розминається зв’язковий апарат. Кожна точка (від пальців до гомілки) м’яко пропрацьовується. Наприкінці майстер використовує погладжувальні рухи.

Якщо у вас бракує часу відвідати салон, щоб зробити тайський масаж стоп у Києві, це не привід відмовляти собі в такій корисній для організму процедурі. У Royal Thai SPA є послуга виїзду фут-масажиста до вас додому.

Протипоказання для фут-масажу ніг

Масаж для ніг має низку протипоказань:

  • цукровий діабет;
  • варикоз;
  • захворювання серця та судин.

Крім того, під час вагітності процедура робиться за щадною програмою і лише після попередньої консультації лікаря.

Якщо хочете дізнатися, скільки коштує масаж ніг, телефонуйте в Royal Thai SPA. На масаж ніг ціна формується, виходячи з бажаного часу процедури, рівня майстерності масажиста, якості матеріалів, що використовуються.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US