Традиційні Тайські масажі
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Масаж шиї, голови, обличчя

Масаж шиї, голови та обличчя - це точковий вплив на м'язи шиї та обличчя, що дозволяє розслабитися, зняти напругу і втому. А також посилити відтік лімфи, тим самим позбутися від непотрібних набряків. Масажуючи  ключові точки можна м'яко і ефективно зняти стрес.

Ефект від процедури: знімає відчуття тривоги, прибирає головний біль, покращує циркуляцію крові голови. Омолоджує обличчя і має тонізуючу дію, знімає набряк

Ефект від процедури: відновлюючий, розслабляючий
Види масажа: в піжамах
Масажи окремих частин тіла: масаж голови, масаж лиця
Для кого: для неї, для нього, для дитини, для двох
Тривалість: 30 хв, 1 год
Ціна: 1400.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

 

30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою. Йдуть як додаткова опція до основних.

Масаж шиї, голови та обличчя - це перш за все оздоровча процедура, яка має розслаблюючий ефект. Такий масаж рекомендований всім без винятку. Традиційні тайські методи, представлені в цьому масажі, врівноважують і гармонізують тіло і розум, дарують життєву енергію, допомагають по-справжньому розслабитися.

Основні м'язи голови, обличчя та шиї постійно напружені. Будь-які наші дії, будь-яка емоція напружує десятки різних м'язів цього відділу. Масаж знімає це накопичену довгими тижнями, місяцями і навіть роками, напруга.

Масаж голови і шиї покращує пам'ять і працездатність. Стимулювання нервових закінчень на голові і шиї допомагає при невеликих нервових розладах. Такий вплив також ефективно при підвищеному внутрішньочерепному тиску. В результаті даної процедури поліпшується кровообіг і нормалізується тиск. Такий масаж гармонізує збудливість нервової системи.

Ще однією важливою перевагою такого виду масажу виступає те, що в області голови і шиї, які проробляють, поліпшується кровообіг, що в свою чергу впливає не тільки на стан шкіри голови, а й постачає киснем мозок. Це допоможе позбутися від безсоння, головних болів і мігрені, поліпшується рухливість в області плечей, знімається втома робочого дня.
 
Окремо можна виділити масаж шиї. Шия людини, точніше її зовнішній вигляд і здоров'я - це фундамент гідного, здорового і красивого зовнішнього вигляду. Не дарма, в першу чергу по ній, завжди можна практично безпомилково визначити вік людини.
 
Коли ми молоді, шийні м'язи, як, власне то кажучи і всі інші м'язи в нашому тілі, знаходяться в тонусі. Вони підтягнуті, міцні і еластичні, що відбивається на зовнішньому вигляді і навіть на візуальному сприйнятті стану нашої шкіри, за рахунок того, що отримує достатньо води і поживних речовин.
З плином часу, через недостатній приток крові і фізичної активності, всі м'язи нашого тіла виснажуються і слабшають, не виключенням є і м'язи розташовані в шийному відділі тіла людини. А, як всі ми знаємо, виснаження м'язів, втрата м'язової маси, призводить до обвисання і візуальному старінню шкіри.

Регулярний масаж шкіри голови дуже корисний для волосся, так як навіть 5 хвилинна стимуляція допомагає розширити кровоносні судини, дати додатковий приплив крові і корисних речовин, що зміцнює коріння волосся і допомагає волоссю придбати здоровий вигляд і блиск. До того ж він зменшує м'язове і розумове напруження.
 

МАСАЖ ШИЇ, ГОЛОВИ, ОБЛИЧЧЯ - ОПИС ПРОЦЕДУРИ

Стародавня техніка тайського масажу обличчя, це один з найбільш дієвих методів омолодження і кругової підтяжки шкіри обличчя і шиї без застосування дорогих косметичних засобів і хірургічного втручання.
Всі техніки тайського масажу базуються на знанні акупунктури - енергетичних точок на тілі людини, грамотна стимуляція яких запускає потрібні реакції в організмі.
Якщо говорити про обличчя людини, як про окремо взяту ділянку, на ньому знаходиться близько 57 м'язів, які, для підтримки здорового і естетично приємного вигляду, потребують постійного розслабленні та підтримці тонусу одночасно.
 
Масажуючи поперемінно різні ділянки обличчя, майстер спочатку розслабляє всі м'язи. При більш інтенсивному впливі,-на-віч посилюється приплив крові і поліпшується її циркуляція, що в свою чергу сприяє вирівнюю кольору і зміцненню овалу обличчя.
 
Рекомендований як доповнення до всіх видів масажу і SPA процедур нашого салону.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок