Традиційні Тайські масажі

Масаж теплою арома свічкою

Для цього масажу ми використовуємо французькі свічки, до складу яких входять тільки натуральні інгредієнти: соєвий і бджолиний віск, кокосове масло, масло дерева ши і жожоба. Це процедура – ритуал, все починається з того, що майстер запалює свічку далі для масажу використовують тепле масло від розтопленої свічки. Свічки мають оптимальну температуру плавлення, і спочатку масло масажист ллє собі на руку. А вже потім, від рук майстра тепле масло розтікається по Вашій шкірі, і дарує Вам незабутнє відчуття релаксації і розслаблення.  Цей масаж, прийшов до нас з Аюрведи. Підігріті масла наносяться на шкіру, забезпечуючи їй захист, живлення, зволоження, надаючи неповторний аромат.

Ефект від процедури: розслаблення, заспокоєння нервової системи. Шкіра після процедури тривалий час залишається зволоженою та шовковистою на дотик. Рекомендуємо пройти цю процедуру після засмаги на морі для зволоження і живлення сухої  шкіри, пошкодженої сонцем.

Ефект від процедури: відновлюючий, розслабляючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для дитини, для двох
Тривалість: 1 год, 1 год 30 хв
1600.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Супітні послуги

Масаж голови

Масаж голови

грн
Фут масаж (масаж ніг)

Фут масаж (масаж ніг)

1100.00 грн
Масаж шиї, голови, обличчя

Масаж шиї, голови, обличчя

1100.00 грн
Скраби

Скраби

грн
СПА для рук

СПА для рук

грн
масаж обличчя

масаж обличчя

грн

Масаж теплою аромасвічкою

Масаж свічками — чудова альтернатива комплексу дорогих бьюті-процедур. Важливо ще й те, що масаж зі свічкою справляє позитивний вплив не лише на тіло, але й на стан душі. У СПА-салоні Royal Thai Spa ця процедура виконується висококваліфікованими фахівцями з використанням виключно натурального складу аромаолій і свічок.

Особливості техніки масажу зі свічкою

Із давніх часів люди знали про сприятливий вплив на організм енергії тепла й ароматерапії. Особлива популярність техніки масажу аромасвічками спочатку спостерігалася в країнах Східної півкулі. Усе тому, що результатом процедури «Масаж зі свічками» є не лише насичена, здорова шкіра, але й гарний настрій.

Основний секрет полягає в тому, що процедура масажу будується не стільки на особливості техніки її виконання, скільки на позитивному впливі на організм у цілому корисних компонентів, що входять до складу спеціальних свічок. Так, залежно від індивідуальних запитів клієнта свічки можуть мати у складі:

  • натуральний бджолиний віск;
  • олію ші;
  • масло-какао;
  • олію розмарину або інші натуральні ефірні олії;
  • вітамінний комплекс у вигляді олійного екстракту.

Сутність процедури полягає в тому, що на первинному етапі масажист розігріває до комфортної для вашого тіла температури натуральні ароматичні свічки, а потім наносить на окремі зони, обличчя або все тіло. Заздалегідь свічки запалюються на 5—7 хвилин для того, щоб цілющі ефірні олії та віск вступили в реакцію між собою. Далі полум’я свічок задувають, а віск, що розплавився, з оліями краплинним способом наносять на тіло або долоні фахівця. Ризик отримання опіку в такому разі зводиться до нуля, оскільки для масажу використовуються спеціальні свічки з низькою температурою плавлення.

Чим корисний масаж аромасвічками

Якщо детальніше говорити про користь техніки масажу воском свічки, тут є всі блага для вашого тіла й душі, а саме:

  • завдяки наявності у складі натуральних олій і воску шкіра відмінно зволожується;
  • верхні шари епідермісу насичуються корисними елементами;
  • шкіра регенерує, унаслідок чого стає гладкою, шовковистою на тривалий час.

Крім того, завдяки впливу аромату ефірної олії на рецептори нюху можна боротися зі стресом, поганим настроєм, утомою та напруженістю.

Звичайно, зробити масаж зі свічкою на перший погляд можна і вдома, але для цієї процедури вам знадобиться власноручно приготувати спеціальну суміш із натуральних компонентів, більшість із яких немає в продажу. Саме тому ми пропонуємо заощадити час і довірити своє тіло та розум досвідченим професіоналам нашого СПА-салону.

Ми з особливою педантичністю підходимо до всіх процедур, щоб у нашому салоні ви мали можливість розслабитися по максимуму!

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок