0

Подарунковий сертифікат на масаж

Купівля сертифіката

Подарувати масаж - зробити сюрприз другу, колезі, коханим, рідним дуже просто!

Це прекрасний привід для прояву турботи і любові. Наші адміністратори завжди допоможуть Вам вибрати кращу послугу, або оформити сертифікат на суму. Забрати сертифікат Ви зможете в одному з наших салонів або замовити кур'єрську доставку по Києву, можлива доставка Новою поштою. Онлайн сертифікат- це найзручніший спосіб покупки. При оплаті через сайт Ви отримуєте повідомлення електронної пошти з новим сертифікатом миттєво.
 

Види сертифікатів

Якщо вам потрібен дійсно гарний подарунок, який буде не тільки приємним, але і корисним, то вам точно потрібен подарунковий сертифікат на масаж.

 Ми пропонуємо придбати сертифікат, якій надає право на проведення:

  1. Тайського масажу – абсолютне розслаблення, зняття втоми і напруги, виведення токсинів і нормалізація роботи нервової системи – яка сучасна людина не потребує цього?
  2. Для проведення процедури використовується лише сертифікована продукція найвищої якості, яка проходить відповідне тестування
  3. Якщо Ви бажаєте доповнити масаж будь якою іншою косметичною або лікувальною процедурою – просто скажіть нам про це і ми зазначимо її у «подарунку». А якщо складно визначитися з конкретними процедурами, які підійдуть для вашої близької людини – просто зазначте яку суму Ви збираєтесь «презентувати» - після отримання сертифікату можливо буде підібрати процедури, вартість яких не перевищує розмір суми сертифікату.
  4. Ваш подарунок може бути доставлено до адресата у зручний для нього час.

Пам’ятайте, що життя складається з моментів – подарувавши сертифікат на масаж, ви, перш за все, продемонструєте свою турботу про близьку особу, подаруєте незабутні відчуття, і, без всякого сумніву, змусите її посміхнутися. А що буває краще?

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa