Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Акції та бонуси
Дорогі клієнти! Ми працюємо для вас і кожен день намагаємося бути краще.

 З 01.10.2019 року салон тайського масажу «Royal Thai SPA» змінив систему лояльності для постійних клієнтів нашого салона. Програма дозволяє всім постійним клієнтам отримувати подарунки у вигляді бонусів.

Після п'ятого візиту в салон, Ви стаєте учасником системи лояльності і отримуєте додаткові гроші на Ваш віртуальний рахунок в розмірі 5%. Кількість нарахованих і списаних бонусів відображаються у Вашій особистій карті.

Коли сума Ваших відвідин досягне 15 000 грн. Наша система автоматично переведе вас на 10% бонусну програму

Учасником системи лояльності можна стати з першого візиту, розмістивши депозит у розмірі 5000 грн. -5%, 15000 грн. -10%

Як це працює?

При кожному розрахунку за процедури або покупку сертифікатів на бонусний рахунок будуть нараховані 5% або 10% від суми Вашого чека. Нараховані бонуси ви зможете використовувати для розрахунку за процедури і сертифікати тільки в повному обсязі.

      Бонуси нараховуються тільки на стандартні ціни, і не поширюються на акції та пропозиціі салону і спеціальні знижки.

        Для іменинників наші салони «Royal Thai SPA» дарують 30 хв. масажу до будь якої годинної процедури протягом 7 днів після дня народження.

Для отримання подарунка необхідно пред'явити паспорт. Подарункові 30 хвилин діють тільки при фактичній оплаті; не поширюється на подарункові сертифікати, депозити та інші акції салону.

      Для нових клієнтів "Royal Thai Spa" на перше відвідування нашого салону Якорьми даруємо +30 хвилин масажу до будь якої -годинної процедури, на друге відвідування протягом місяця.

Детальніше про програму лояльності Ви можете дізнатися у адміністраторів салону під час візиту або по телефону