Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Етикет салону

Шановні клієнти! Дякуємо, що Ви обрали наш салон! Ми цінуємо Ваш час, поважаємо Вашу думку про нашу роботу і пишаємося Вашою довірою. Щоб перебування в салоні принесло Вам максимальне задоволення, будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами:

Бронювання часу для проходження процедур в «Royal Thai SPA» є обов'язковим. Ви можете це зробити у адміністраторів наших салонів:

При попередньому запису Ви можете озвучити свої уподобання і побажання , адміністратору салону. Це дозволить йому підібрати максимально ефективну процедуру для Вас в даний момент.

Перед першим візитом в салон обов'язково ознайомтеся з протипоказаннями:

Масаж і СПА-процедури не рекомендуються при: онкології, астмі, варикозному розширенні вен, під час гострих форм хвороб, недавно перенесених травмах і операціях, вагітності на ранніх термінах, шкірних захворюваннях, серцевих захворюваннях, наявності протезів, порушенні кров'яного тиску. Важливу інформацію про стан Вашого здоров'я, обов'язково повідомте Адміністратору перед процедурою.

Адміністрація салону просить приходити на процедуру вчасно. Для цього на залишений Вами контактний номер телефону, після запису на масаж, приходить СМС повідомлення з вказаним днем, часом і адресою салону.

При першому візиті необхідно прийти на 10-15 хв. раніше початку процедури для заповнення анкети та ознайомлення з правилами салону. Коли Вас затримують справи більш ніж на 15 хвилин, Адміністрація просить Вас з розумінням поставитися до того факту, що процедура не може бути надана в повному обсязі. Якщо з якихось причин Ви не можете відвідати наш салон в зазначений час, Адміністрація просить Вас скасовувати або змінювати час Вашого візиту заздалегідь, не менше ніж за 4 години до початку процедури. В разі неодноразових та несвоєчасних відмов від заброньованого часу на послуги, ми залишаємо за собою право відмовити в попередньому записі на масаж або попросити внести 100% передоплату.

Якщо Ви є учасником акцій салону або інших бонусних програм, що дають право на знижки, просимо цю інформацію доводити до адміністраторів заздалегідь, під час запису на послугу і безпосередньо перед процедурою.

Оплата за обслуговування в салоні проводитися до проходження процедур, готівковим або безготівковим розрахунком. Якщо з якоїсь причини протягом перших 15 хвилин Вам не сподобався масаж, повідомте про це адміністратора і ми повернемо Вам гроші. Якщо процедура надана в повному обсязі, гроші не повертаються. Просимо звернути Вашу увагу, на те, що грошовому поверненню не підлягають подарункові сертифікати, абонементи і акційні масажі, також вони мають обмежений термін дії.

У наших салонах є ряд процедур, на які час можна забронювати тільки по передоплаті:

  1. СПА програми в Хамамі. Для бронювання часу на ці процедури необхідно внести передоплату у розмірі 1000 грн. За одну людину.
  2. Відвідування салону одночасно 2-х  чоловік і більше.
  3. Бронювання часу на відвідування у вихідні і святкові дні , 14 лютого і 8 березня по повній передоплаті.

Передоплату можна здійснити через наш сайт.

При скасуванні відвідування за 24 години передоплата повертається в повному обсязі або може бути зарахована на депозит клієнта, для використання на будь-які процедури в наших салонах. У разі скасування процедури менш ніж за добу передоплата не повертається

Для підтримки комфортної обстановки під час процедур не вітаються гучні розмови і не рекомендується використання мобільних телефонів, якщо такої можливості немає, встановіть, будь ласка, дзвінок на Вашому мобільному в беззвучний режим.

Майстер буде вдячний Вам, якщо Ви дасте йому знати про Ваші відчуття під час масажу. Якщо Вас щось не задовольняє або Ви відчуваєте дискомфорт, скажіть йому про це. Будьте щирі з масажистом і адміністратором після процедури. Розкажіть про свої відчуття і це допоможе нам стати ще кращими для Вас.

Делікатно діліть спільний простір нашого салону з іншими Гостями. Куріння в салоні категорично ЗАБОРОНЕНО. Клієнтам які знаходяться в стані алкогольного сп'яніння, в наданні послуг буде відмовлено.

В «Royal Thai Spa» Ви можете отримати рекомендаційний лист з питань, що стосуються Вашого стану здоров'я і подальших процедур для його поліпшення.

"Чайові", винагороди майстрам вітаються, але залишаються на Ваш особистий розсуд. Наш салон не надає послуг сексуального та еротичного характеру, при подібній спробі, майстер в праві перервати процедуру і відмовити в її продовженні, Адміністрація салону залишає за собою права в майбутньому відмовити в наданні послуг таким особам. Дані вчинки жорстко регламентовані Українським законодавством!

Сподіваємося на розуміння і дотримання правил внутрішнього етикету салону. Приємного вам відпочинку!

З повагою адміністрація салону
«Royal Thai Spa»!