Традиційні Тайські масажі
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Масаж гарячими камінням

Ця процедура-релакс спрямована на заспокоєння нервової системи, прогрів суглобів і відновлення енергетичного балансу організму. В якості провідників тепла використовують базальтові камені вулканічного походження. Майстер чергує масаж теплими руками з масажем гарячим камінням, викладаючи їх на енергетично активні точки. Такий метод масажу діє заспокійливо, дає седативний ефект.

Ефект від процедури: заспокоює нервову систему, знімає напругу м'язів, має знеболюючий ефект для суглобів. Шкіра після такої процедури зволожена.

Ефект від процедури: відновлюючий, розслабляючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 1 год, 1 год 30 хв
Ціна: 2700.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Стоун-масаж: запустіть механізми оздоровлення та зніміть втому

Стоун-масаж — давня східна техніка, якій кілька тисяч років. Вона застосовувалася в Месопотамії, Давньому Римі, а сьогодні посідає почесне місце у східній медицині. Стоун-терапія передбачає масаж гарячими каменями з гладкою поверхнею та застосування техніки Шіацу (вплив на певні точки організму). Ця процедура популярна в наших клієнтів, оскільки є своєрідною медитацією для організму.

У салоні Royal Thai SPA стоун-масаж проводять тільки досвідчені фахівці, які точно знають, як правильно нагріти СПА-камені, розмістити їх на тілі та скільки часу тримати. Під час процедури використовуються базальт, який довго зберігає тепло, і прохолодний мармур. На стоун-масаж ціни в нашому салоні вигідні.

Процедуру стоун-терапії розпочинають із дбайливого нанесення на тіло ароматичної олії. Усе відбувається максимально комфортно для кожного клієнта, щоб він міг розслабитися: м’яке світло, невимушена обстановка, ненав’язливі аромати. Тому швидше записуйтеся на стоун-терапію в Києві, щоб оздоровитися та відчути глибокий релакс!

Масаж гарячими каменями та його користь

Сутність методу полягає в тому, що правильно розташовані на тілі гарячі камені розслаблюють м’язи, а холодні — допомагають покращити кровообіг і метаболізм. Найбільш корисний контрастний масаж каменями, який позитивно впливає на тонус судин, зміцнює їхні стінки, усуває застійні процеси. Також фахівці помічають антицелюлітний ефект від використання цього методу.

Стоун-терапія належить до допоміжних процедур, вона розслабляє тіло, знімає стрес, допомагає в боротьбі з депресією та запускає механізми оздоровлення. Вважається, що масаж теплими каменями активізує роботу не лише ендокринної, але й імунної системи. Він сприяє омолоджуванню клітин організму, відновленню пружності та тонусу шкіри, оптимізації гормонального фону. Стоунтерапія довела ефективність при остеохондрозі, м’язових болях, артриті.

Протипоказання до лікування гарячими каменями

Терапія каменями — безпечна процедура, але все-таки має низку протипоказань. Серед них:

  • вагітність;
  • неврологічні та психічні захворювання;
  • ГРВІ;
  • гіпертонія;
  • хвороби серцево-судинної системи;
  • онкологія;
  • шкірні захворювання та незагоєні рани на тілі.

Стоун-терапія допоможе досягти гармонії, відчути себе здоровими та сповненими сил. Телефонуйте прямо зараз у салон Royal Thai SPA і записуйтеся на стоун-масаж у Києві, подаруйте своєму тілу заслужений релакс!

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US