Традиційні Тайські масажі
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Бамбуковий масаж

Ми презентуємо Вам ексклюзивну техніку масажу бамбуковими паличками. Для цієї процедури використовуються палички з бамбука різного діаметру. З їх допомогою майстер досягає максимального відтоку лімфи. Цей масаж має дуже хороший антицелюлітний ефект. Рекомендуємо проходити курсом 3-5 процедур з періодичністю в 3-4 дні. Особливо допомагає він тим, хто веде сидячий спосіб життя в офісі або за кермом. Цей прекрасний лімфо-дренажний масаж, допоможе позбутися від застійних процесів в організмі і вивести зайву рідину з нього.

Ефект від процедури: прискорює кровообіг, посилюється венозний відтік, в результаті цього поліпшується живлення тканин і клітин, підвищуються обмінні процеси, і виводяться з організму шлаки і токсини. У бамбукового масажу немає обмежень, його рекомендують всім. Також добре зробити кілька сеансів цього масажу тим, хто нещодавно приймав антибіотики, так як це процедура детокс.

Ефект від процедури: лікувальний, корекція фігури
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 1 год, 1 год 30 хв
Ціна: 1800.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Масаж бамбуковими паличками — підтягнуте та струнке тіло без целюліту

Серед ефективних методик боротьби з целюлітом найприємнішою визнаний масаж бамбуковими паличками. Це екзотична креольська техніка, яка відрізняється від стандартних видів експлуатацією спеціальних паличок. Ця СПА-процедура має гарний фізіологічний ефект. Темп, тривалість масажу, сила ударів варіюються і залежать від індивідуальних особливостей кожної людини.

Бамбуковий масаж є антицелюлітним, рекомендований при зайвій вазі, позбавить від в’ялості шкіри. Особливо ефективний результат він показує в найбільш проблемних місцях — зоні стегон і сідниць.

Техніка бамбукового масажу

Масаж бамбуковими палицями прийшов до нас із Маврикія. Самі палиці були вибрані не випадково, адже бамбук символізує довголіття, є доволі міцним і гнучким, ідеально підходить для ритмічних ударів. Вплив на тіло здійснюється за допомогою заздалегідь підготовлених паличок завдовжки 35 см і діаметром 3 см. За необхідності посилення вібрації шкіри палиці заповнюють спеціальним наповнювачем (пісок, зерно).

Обов’язковою умовою для початку масажу палицями є змазування тіла поживною олією. Це може бути олія авокадо, мигдалю, гуави й інша на вибір. Техніка передбачає нанесення на тіло за одну хвилину від 100 до 120 ударів. Сила та ритм при цьому постійно змінюються.

Крім того, під час масажу палицями використовуються такі прийоми:

 • розкочування;
 • розминання;
 • викручування;
 • пресинг;
 • розтирання.

Незважаючи на нестандартність техніки, масаж безболісний, справляє гарне розслаблювальне враження.

Ефект бамбукового масажу

Антицелюлітний масаж бамбуковими паличками сприяє:

 • зняттю напруги та втоми тіла;
 • запобіганню локального збільшення жирових клітин і порушення в тканинах мікроциркуляції;
 • корекції фігури, стрункості тіла;
 • нормалізації кровообігу та відтоку лімфи;
 • покращенню роботи серця, судин та інших органів;
 • виведенню токсичних речовин, шлаків з організму;
 • стимуляції скорочень м’язів.

Користь креольського масажу величезна, адже після процедури підвищується фізичний тонус, відбувається емоційне та психологічне розрядження.

Лімфодренажний масаж бамбуковими паличками за прийнятною ціною, виконаний майстрами салону Royal Thai Spa, справить потужний відновлюючий, тонізуючий та релаксаційний вплив.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US