Баночний масаж ніг — ефективна техніка догляду за собою. Правильне, регулярне виконання ритуалу краси допоможе подолати целюліт, підтягнути шкіру, надати тонус їй і м’язам, зняти біль у тілі, підвищити настрій. Детальніше про умови проведення, позитивні ефекти, протипоказання читайте нижче.
Методика використовує спеціальні банки різного діаметру із силікону, гуми й інших полімерів. Знадобляться також олії, антицелюлітні засоби. Баночний масаж ніг роблять в домашніх умовах або в салоні з фахівцем. Удома ефективність нижча, є ризик зашкодити собі, не маючи знань з анатомії, масажної техніки. Масажист забезпечить дієву, безпечну процедуру.
Умови, етапи вакуумного масажу ніг:
Під час баночного масажу ніг не слід робити рухи надто різкими або плавними, щоб уникнути синців. Після закінчення сеансу залишки засобів зі шкіри стирають, м’яко масажують зони дії.
Вакуумну дію можна практикувати не лише на стегнах, сідницях. Підходять також живіт, руки. Баночний масаж ніг буває ручним та апаратним. Друга методика потребує спеціального обладнання, яке є в салонах. Вона дорожча, але ефективніша.
Переваги регулярної процедури:
Вакуумний масаж ніг рекомендується проводити курсами (6—12 сеансів) двічі на рік, щоб виглядати неперевершено.
При надчутливості шкіри, варикозі, гіпертонічній хворобі, тромбофлебіті, діабеті, вагітності, годуванні грудьми, ушкодженні шкіри в зоні дії від масажу ніг банками краще відмовитися.
Про нюанси масажу ніг вагітним ми підготували окремий матеріал.