SPA процедури

Сортувати:
Магія Шоколаду

Магія Шоколаду

2700.00 грн
Кокосове насолоду

Кокосове насолоду

2500.00 грн
Скраби

Скраби

800.00 грн
Обгортання

Обгортання

800.00 грн
Фут СПА

Фут СПА

1200.00 грн
СПА для рук

СПА для рук

600.00 грн

ЕФЕКТИВНІСТЬ SPA-ПРОЦЕДУР: ІСТОРІЯ, ОСОБЛИВОСТІ, ЗАСТЕРЕЖЕННЯ, СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

В даний час дуже складно переоцінити користь і попит на SPA-процедури. Їх безліч. Достаток пропозицій і різних програм, якими наповнені практично всі салони краси і масажу. Для початку слід розібратися в етимології і передісторії виникнення таких чарівних послуг для тіла і здоров’я в цілому. Ми розповімо, чому деякі з процедур краще зробити саме в професійних спеціалізованих СПА-салонах або салонах тайського масажу, чого не можуть виконати звичайні рядові салони.

Комплекс СПА-процедур: трішки цікавої історії

Термін SPA (СПА) походить від назви бельгійського міста Спа (з французької Spa), який розташований в провінції Льєж (Валлонія). Він ще в середні століття славився своїми лікувальними водами. Деякі джерела свідчать про те, що SPA це абревіатура від латинського виразу «sanum per aqua» або ще «sаnitas pro aqua", що означає «здоров'я через воду». У 1326 році відкрили цілюще джерело, до якого стали звертатися високопоставлені короновані особи. Піку популярності це місце досягло в 18-м столітті.

За часів Стародавнього Риму всі недуги виліковували за допомогою термальних і мінеральних джерел і ванн. За іншою версією - це ключ, що б'ється фонтаном з цілющими водами в самому містечку військових римлян, який вони виявили і назвали «espa» - «фонтан» і «Aquae Sepadonae». Це дивні джерела з вуглекислотою, що складаються з тисячі бульбашок.

СПА-програми: особливості та різновиди

Якщо говорити про сучасні СПА-процедури у Києві, то на даному етапі СПА швидше вживається в більш широкому сенсі, ніж в раніше. СПА-програми зараз включають в себе цілий комплекс СПА-процедур по догляду за здоров'ям і красою зовнішнього вигляду. Але головне, що їх об'єднує - абсолютно усі техніки під абревіатурою SPA виконуються із застосуванням води (мінеральної/морської/прісної) з морськими водоростями, солями, великою кількістю лікувальної грязі і цілющими рослинами.

Перелік СПА-процедур:

 • ванни різного характеру;
 • душі різного впливу;
 • лазні, сауни;
 • термічні обгортання різних складів;
 • ароматерапія;
 • гідромасажі, лімфодренаж;
 • сухі масажі всіх напрямків;
 • солярії;
 • власне косметологічні послуги (пілінг, обгортування, пропарування).

Послуги СПА-процедури в Києві відрізняються по напрямку, тривалості та місцю їх проведення. Виділяють програми з термальними джерелами, де виконуються всі техніки з використанням термальних вод для того, щоб оздоровити тіло і реабілітуватися, отримати естетичну насолоду, просто відпочити, розслабитися, зняти стресову напругу.

Для чого так важливі SPA-процедури

Кожному необхідно розслабитися після насиченого і важкого робочого дня або тижня, щоб з новими силами повернутися в нескінченний круговорот буднів. У більшості із них є бажання - завжди залишатися молодими, здоровими і красивими. На шляху до цього вам можуть траплятися тисячі непрофесійних радників, технік, методів і рекомендацій.

Професіонали під час роботи впливають на основні 6 почуттів людини:

 • зір - особливу роль грає інтер'єр і обстановка під час процедур;
 • слух - інтимна музика або композиція звуків і тиші;
 • нюх - тепло або холод і тактильне вплив;
 • смак - баланс 4-х основних смаків: солодкий-гіркий-кислий-солоний;
 • підсвідомість - формується відчуття наповненості, задоволеності і внутрішнього комфорту.

Регулярне використання SPA-процедури – це один з найдієвіших способів, що дійсно приносить результат, який оціните не тільки ви самі, але і люди, що оточують вас.

Класифікація напрямів

Комплекс СПА-процедур оснований на корисних речовинах, які спрямовані на загальне оздоровлення і повноцінну релаксацію організму. Після курсу процедур ви отримаєте тривалий візуальний ефект на шкірі та цілющий результат тіла всередині.

Насичені компоненти техніки проникають глибоко в шкірні покриви, запускають і стабілізують процеси обміну в організмі, до того ж підвищують імунітет і самопочуття.

До зовнішніх ознак відноситься зміна шкіри (оксамитова, пружна, набуває тонусу, а також насичується життєвою енергією, змінює відтінок).

СПА-процедури у Києві мають кілька головних напрямків:

 1. Медичний напрям - направлений на повноцінне оздоровлення, профілактику організму.
 2. Класичний напрям - відновлює фізичне і психологічне здоров'я (застосовується разом з природними лікувальними ресурсами або з їх штучними аналогами).
 3. Етнічний напрям - тайські масажі, відновлювальні програми, голковколювання, хамами і сауни.

Наш салон пропонує вам у достатку ефективні оздоровчі СПА-програми. Сюди входить Кокосова насолода, і техніки по корекції фігури - Сила моря і Магія шоколаду.

Ви надовго станете володаркою найвишуканіших, ніжних та ідеальних форм з оксамитовою, а головне здоровою шкірою. Ми чекаємо саме на тебе! Час записатися до нас.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa