Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Традиційний Тайський масаж

Цей масаж часто називають-"тайський йога-масаж". Майстер своїми руками, ліктями, ступнями, колінами і загальною вагою масажує Ваше тіло ділянку за ділянкою, періодично змінюючи положення тіла з однієї пози йоги в іншу. Процедура проводиться в зручному одязі, на татамі або столі (за бажанням) без використання масла.

Ефект від процедури: допомагає розслабити центральну нервову систему, загальне поліпшення кровообігу при цьому значно підвищується тонус кровоносних судин і збільшується рухливість суглобів. Замінює тренування в спортзалі.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 400
Супутні послуги

 

Тайський масаж з елементами йоги

Салон Royal Thai Spa представляє у своєму переліку послуг цілий комплекс кращих бьюті-процедур, заснованих на принципах провідних програм краси країн Сходу. Техніка тайського масажу виконується кваліфікованими майстрами нашого салону й полягає в тому, що практика проведення процедури поєднує в собі йога масаж та ароматерапію. Такий комплекс не лише відновлює сили, але й очищує думки.

Що таке традиційний тай йога масаж

Тай йога масаж — популярна процедура в багатьох країнах. На відміну від класичних практик йоги, тут для досягнення максимального ефекту разом із вправами на розтяжку та скручування додається масаж проблемних зон досвідченими руками майстра. Тайський йога масаж відрізняється від класичного ще й тим, що при проведенні процедури майстер застосовує спеціальні масажні олії з витяжками з тайських цілющих трав, і це багаторазово посилює позитивний ефект. Наш центр краси в Києві — один із небагатьох, який пропонує заняття йогою та одночасно з цим практикує вид тайського масажу в комплексі.

Yoga thai spa є цілою системою, в основу якої покладені щадний комплекс вправ і вплив на всі біологічно активні точки організму. Йога масаж у Києві в нашому СПА-салоні проводиться під контролем досвідченого фахівця. Так, на початковому етапі майстер виявляє індивідуальну проблему пацієнта, виконує експрес-тест на можливі алергічні реакції та протипоказання.

Йога масаж як спосіб оздоровити організм і позбутися стресу

Тай йога — це не просто чергова новомодна бьюті-послуга, а ціла система, освоївши яку, людина може самостійно в найкоротші терміни:

Крім того, тайська йога є комплексом вправ, у результаті виконання яких ваше тіло стане гнучким і легким. Недарма Таїланд на сьогодні вважається одним із найкращих СПА-центрів, куди щорічно приїздить величезна кількість людей з усього світу, щоб засвоїти техніку тай йоги та принципи традиційного тайського масажу. До речі, за своєю суттю методика є грамотним поєднанням на перший погляд абсолютно різних терапій, таких як йога і масаж. Проте на практиці традиційний тайський масаж тіла є оздоровчою програмою, після якої ви назавжди забудете про багато проблем.

Йога масаж у Києві на базі нашого СПА-салону набуває все більшої популярності, а його ціна приємно дивує. Також ми надаємо клієнтам ознайомлювальне відео, щоб ви власними очима побачили, що являє собою ця техніка масажу.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності