Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Процедури корекції фігури

Вибір по параметрам:
Ефект від процедури:
Масажи окремих частин тіла:

Процедури корекції фігури

Слім масаж з кремом Yellou Rose
від ₴ 1 800
Детальніше
Лімфодренажний з кремом Yellou Rose
від ₴ 1 800
Детальніше
Комплекс: 5 процедур лимф-ний +1 в подарунок
від ₴ 9 000
Детальніше
Комплекс: 5 процедур Слім +1 в подарунок
від ₴ 9 000
Детальніше

СПА-процедури для корекції фігури

Із настанням весни особливо актуальним стає завдання приведення фігури в належну форму. Саме тому наш СПА-салон пропонує процедури для корекції фігури, що будуються на прикладі кращих методик. Ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальний підхід на шляху до вирішення конкретної проблеми, а також ефективний комплекс СПА-терапії для боротьби з локальними проблемами.

Що таке целюліт і як із ним боротися?

Процедура корекції фігури — вельми складний етап, оскільки основна мета полягає не стільки в досягненні миттєвого ефекту, скільки у збереженні результату впродовж тривалого часу. Як відомо, целюліт є нормальним явищем для організму, що свідчить про те, що жінка готова до материнства. Причому багато хто помилково вважає, що целюліт — це проблема насамперед гладких, а не худих людей. Також помилково вважати, що схуднення за допомогою переходу на правильне харчування вирішує проблему «апельсинової кірочки». Насамперед поява целюліту залежить від таких чинників:

Важливо розуміти й те, що програма з боротьби з целюлітом у кожному конкретному випадку вибирається індивідуально. Так, приміром, деяким достатньо призначити процедури з корекції фігури одним курсом, а інші потребуватимуть проходження кількох. Що стосується конкретної методики, то закономірно, що для досягнення максимального ефекту знадобиться також дотримання принципів правильного харчування та фізичні навантаження.

Безумовно, краса — поняття суб’єктивне, проте не слід виключати той факт, що наявність «апельсинової кірочки» нікого ще не прикрасила. Наш салон Royal Thai Spa пропонує комплекс процедур для боротьби з целюлітом, заснований на кращій східній техніці з використанням рослинних масажних олій.

Особливість процедур для корекції фігури

СПА-процедура для корекції фігури, пропонована в нашому салоні, дозволяє клієнтам в найкоротші терміни привести тіло у форму без застосування агресивних препаратів. Спершу слід чітко окреслити, що целюліт — це не вирок, і сучасні методики дозволяють ефективно вирішувати цю проблему як у жінок, так і в чоловіків. Так, процедура корекції фігури в Києві в нашому салоні зосереджена на тому, щоб ваш жировий підшкірний шар поступово зменшувався. Вона дає вражаючі результати:

Корекція фігури за допомогою СПА-процедур дозволяє вирішити безліч проблем і без жорстких дієт і стрес-навантажень підкоригувати фігуру. Уже після перших сеансів ви зможете помітити позитивний результат, оскільки в нашому салоні працюють виключно професіонали.