Процедури корекції фігури

Сортувати:

В наш час, слово "Целюліт", який ще заслужено називають "проблемою 21 століття", викликає справжню паніку в розумах жінок всього світу! Саме тому, мережа наших масажних салонів Royal Thai Spa в Києві розробила спеціальну програму по боротьбі з цією проблемою, в рамках комплексного підходу щодо корекції фігури.

Але що ж насправді являє собою ця "апельсинова скоринка"? Наскільки вона може бути небезпечна для здоров'я або це просто вигадана проблема світу косметичної індустрії? Як з нею боротися і чи варто це робити? Розглянемо коротко ці питання, які, в тій чи іншій мірі, хвилюють кожну жінку, котра мимоволі зіткнулася з цією проблемою.

Целюліт - це звичайнісіньке застійне явище в області підшкірної жирової тканини, яке і викликає її структурну зміну. Викликає це, частіше за все, спосіб нашого життя. Мала рухливість, неправильне / неповноцінне або несвоєчасне харчування, шкідливі звички, все це є першопричиною появи порушення мікроциркуляції крові і лімфатичного відтоку (той самий "застій", про який говорилося раніше) в таких проблемних зонах як:

 • область сідниць;
 • стегна;
 • передпліччя рук;
 • черевний відділ.

ЧИ ВСІ СХИЛЬНІ ДО ЦЕЛЮЛІТУ?

Існує думка, що з цією проблемою зіштовхуються тільки люди, котрі мають зайву вагу, при чому, як жінки так і чоловіки ... Але це не зовсім так. Целюліт, це недолік харчування клітин організму. Так, у повних людей він зустрічається частіше, так як просто область яка повинна забезпечуватися корисними речовинами у них більше, ніж у худих, і корисних речовин на все просто може не вистачити. Але в наш салон звертаються і худенькі дівчата, які зштовхнулися з цією проблемою. І таких досить багато. Від цього, дійсно, не застрахований ніхто!

А ЩО СТОСУЄТЬСЯ ЧОЛОВІКІВ?

Тут проблема може вже навіть переходити в рамки медичного характеру. Справа в тому, що целюліт все ж більш жіноча проблема. Вона певним чином прив'язана до жіночої гормональної системи. Тому чоловікам, як тільки вони виявили у себе початкові стадії целюліту, варто з цією проблемою звернутися до лікаря і здати аналізи на гормони жіночого типу.

ЧОМУ "ПРОБЛЕМА 21 СТОЛІТТЯ"?

Тут все дуже просто. Як вже писали вище, це не захворювання, а косметичний дефект. І ось, одного разу, в 1973 році на сторінках всесвітньо популярного жіночого журналу "Вог" з'явилася "проплачена" стаття від власниці одного з найвідоміших салонів краси Голлівуду,
Ніколь Ронсар. Так як жінка була безсумнівним авторитетом в світі краси, до її думки і визначенню горбків і дрібних жирових шишечок на шкірі як - целюліт, відразу ж всі прислухалися. Вона не робила нічого особливого, вона просто поставила акцент на проблемі, про яку раніше ніхто не говорив, що вважалася нормою, з якою не боролися до акцентування уваги на цьому ...

ЯКІ ВИСНОВКИ?

Чи небезпечний целюліт для життя? - Ні! Чи шкідливий він для вашого організму? - Певною мірою, так! Нехай це косметична проблема, але вся справа в тому, що ділянки які недоотримують корисні речовини апріорі не можуть називатися здоровими ... Так, целюліт це більше естетична проблема, ніж медична, тому і боротися з нею треба не таблетками, а масажами, обгортаннями і, звичайно ж, спортом!

ЩО РОБИТИ?

Рішення цієї проблеми в умовах сучасного підходу не складе абсолютно ніяких труднощів. Практично всі салони краси і масажні салони пропонують своїм клієнтам спеціальні комплекси та SPA-програми ефективні в боротьбі з "апельсиновою скоринкою". Для вас головне знайти найкомфортніші для вас умови, і найефективніші методи в боротьбі за красиве тіло.

Мережа наших масажних СПА-салонів пропонує своїм клієнтам процедури "тайського антицелюлітного масажу", діяльність яких спрямована безпосередньо на боротьбу з неправильно сформованими підшкірними жировими відкладеннями, а також, "Лімфодренажний слім-масаж", який чудово підтягує контури тіла. Під час цих процедур, майстер тайського масажу впливає не тільки на зовнішні ділянки всього тіла, але і опрацьовує активні біологічні точка, що тільки підсилює ефект масажу і прилив крові до бажаних зон.

ЩО ДАЄ ТАКИЙ МАСАЖ?

 • сприяє виведенню шлаків і токсинів з організму;
 • розщеплює жири;
 • покращує лімфодренаж;
 • стимулює вироблення білків молодості - еластину і колагену;
 • омолоджує і підтягує шкіру;
 • робить м'язи стегон і сідниць більш пружними;
 • надає антицелюлітний ефект

Любі дівчата та жінки, відвідайте один з наших SPA-салонів в Києві, де ми обов'язково підберемо саме для Вас індивідуальну і найефективнішу програму в боротьбі з целюлітом за ваше красиве і струнке тіло!

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa