Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Масаж для вагітних

Масажу для вагітних в нашому салоні ми приділяємо особливу увагу, так як на цю процедуру приходять одночасно 2 гостя: майбутня мама і майбутній клієнт нашого салону! Цих гостей ми довіряємо в руки найдосвідченішим нашим масажистам. Масаж для вагітних проводиться на столі в положенні лежачи на боці. Для створення комфорту вагітної жінки нам допомагають м'які подушки. При цьому масажі використовується спеціальна техніка: всі рухи плавні, ковзаючі та  м'які, виконуються тільки руками. Не допускаються різкі, силові прийоми. Основними зонами масажу є спина, шия, голова і руки.

Область живота при масажі не чіпається. Під час процедури використовуються натуральні ефірні олії, що роблять шкіру м'якою і еластичною, що призводить до глибокого психологічного спокою. Відчуття під час масажу повинні бути приємними і приносити задоволення - це є показником  того, що все зроблено правильно.

Перед проведенням масажу для вагітних рекомендуємо отримати консультацію у лікаря. Масаж проводиться в другому і третьому триместрі.

Ефект від процедури: знімає напругу м'язів, прибирає больові відчуття в спині, нормалізує емоційний стан, покращує кровообіг, зменшує набряки.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 400

Масаж для вагітних — турбота досвідченого майстра про майбутню маму та малюка

Вагітність є особливим періодом у житті кожної жінки, у який вона дуже потребує підтримки й турботи. Колосальні щоденні навантаження істотно погіршують самопочуття. Упродовж усіх місяців майбутня мама піддається регулярним депресіям, перепадам настрою, відчуває болі в ногах, спині, страждає від набряклості, перебуває в постійній напрузі. Розслабитися, відновити душевну рівновагу, а також покращити здоров’я допоможе спеціальний масаж для вагітних у Києві в СПА-центрі Royal Thai Spa.

Особливості масажу для вагітних

Масаж при вагітності має проводити тільки висококваліфікований майстер після схвалення гінеколога. Процедура спрямована на зниження рівня втоми, полегшення процесу виношування, а також зняття больових відчуттів.

Цей вид масажу характеризується меншою інтенсивністю рухів, ніж при класичному масажі, але дозволяє:

Масаж вагітним може здійснюватися локально (зона стоп, комірна зона) і повсюдно (за винятком ділянки живота). У період виношування дитини допускається тільки ручний масаж. Проведення маніпуляцій із використанням електроприладів суворо заборонене. Антицелюлітний та інші види масажів, спрямовані на корекцію фігури, також не бажані.

Масаж під час вагітності розпочинається з того, що жінку акуратно укладають на бік. Під живіт підкладають м’яку подушку для додаткового комфорту. У тіло ніжними рухами втирають ефірні олії, які були підібрані заздалегідь. Дотики майстра максимально м’які й енергійні, що дозволяє жінці розслабитися та отримати задоволення від кожного руху. Обов’язково пропрацьовується спина, шия та плечі. Допустимими є техніки розтирання, тактильного легкого дотику та погладжування. Тривалість процедури не перевищує 1 годину.

Масаж для вагітних: протипоказання

Масаж вагітній жінці не завжди рекомендований. До списку протипоказань входять:

Не можна на початку першого триместру робити масаж, оскільки в цей період жінка дуже вразлива, і будь-який вплив на її організм може призвести до безповоротних процесів. Різкі рухи можуть негативно позначитися на здоров’ї майбутньої матері та дитини. У третьому триместрі масаж не лише бажаний, але й потрібний. Користь цієї процедури полягає в ретельній підготовці тіла жінки до майбутніх пологів. У деяких випадках масаж потрібен саме для стимуляції процесу.

Записуйтеся на релаксаційний масаж у нашому СПА-центрі. Ми гарантуємо кожній майбутній мамі заряд позитивних емоцій і повне розслаблення. Досвідчені майстри завжди готові допомагати вагітним справлятися з проблемами виношування, стресами, головними болями за допомогою професійного масажу. Особливість послуг Royal Thai Spa полягає в доступності цін, персональному підході до кожної клієнтки та високому рівні якості обслуговування.

поширені запитання

З якого терміну вагітності можна робити масаж і чи є обмеження?

Масаж для вагітних зазвичай рекомендується після першого триместру і до початку останнього місяця вагітності. Важливо отримати дозвіл від лікаря перед початком масажних сеансів.

Як довго триває сеанс масажу для вагітних?

Сеанси масажу для вагітних зазвичай тривають близько 60 хвилин, що забезпечує достатньо часу для ретельної та акуратної роботи з тілом.

Які запобіжні заходи вживаються під час масажу для вагітних?

Масажисти використовують ніжні прийоми, уникають глибокого тиску і концентруються на безпеці жінки та дитини, також уникають масажу ділянки живота.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності