Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Масаж гарячою аромасвічкою (зволоження тіла)

Для цього масажу ми використовуємо французькі свічки, до складу яких входять тільки натуральні інгредієнти: соєвий і бджолиний віск, кокосове масло, масло дерева ши і жожоба. Це процедура – ритуал, все починається з того, що майстер запалює свічку далі для масажу використовують тепле масло від розтопленої свічки. Свічки мають оптимальну температуру плавлення, і спочатку масло масажист ллє собі на руку. А вже потім, від рук майстра тепле масло розтікається по Вашій шкірі, і дарує Вам незабутнє відчуття релаксації і розслаблення.  Цей масаж, прийшов до нас з Аюрведи. Підігріті масла наносяться на шкіру, забезпечуючи їй захист, живлення, зволоження, надаючи неповторний аромат.

Ефект від процедури: розслаблення, заспокоєння нервової системи. Шкіра після процедури тривалий час залишається зволоженою та шовковистою на дотик. Рекомендуємо пройти цю процедуру після засмаги на морі для зволоження і живлення сухої  шкіри, пошкодженої сонцем.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 900

Масаж теплою аромасвічкою

Масаж свічками — чудова альтернатива комплексу дорогих бьюті-процедур. Важливо ще й те, що масаж зі свічкою справляє позитивний вплив не лише на тіло, але й на стан душі. У СПА-салоні Royal Thai Spa ця процедура виконується висококваліфікованими фахівцями з використанням виключно натурального складу аромаолій і свічок.

Особливості техніки масажу зі свічкою

Із давніх часів люди знали про сприятливий вплив на організм енергії тепла й ароматерапії. Особлива популярність техніки масажу аромасвічками спочатку спостерігалася в країнах Східної півкулі. Усе тому, що результатом процедури «Масаж зі свічками» є не лише насичена, здорова шкіра, але й гарний настрій.

Основний секрет полягає в тому, що процедура масажу будується не стільки на особливості техніки її виконання, скільки на позитивному впливі на організм у цілому корисних компонентів, що входять до складу спеціальних свічок. Так, залежно від індивідуальних запитів клієнта свічки можуть мати у складі:

Сутність процедури полягає в тому, що на первинному етапі масажист розігріває до комфортної для вашого тіла температури натуральні ароматичні свічки, а потім наносить на окремі зони, обличчя або все тіло. Заздалегідь свічки запалюються на 5—7 хвилин для того, щоб цілющі ефірні олії та віск вступили в реакцію між собою. Далі полум’я свічок задувають, а віск, що розплавився, з оліями краплинним способом наносять на тіло або долоні фахівця. Ризик отримання опіку в такому разі зводиться до нуля, оскільки для масажу використовуються спеціальні свічки з низькою температурою плавлення.

Чим корисний масаж аромасвічками

Якщо детальніше говорити про користь техніки масажу воском свічки, тут є всі блага для вашого тіла й душі, а саме:

Крім того, завдяки впливу аромату ефірної олії на рецептори нюху можна боротися зі стресом, поганим настроєм, утомою та напруженістю.

Звичайно, зробити масаж зі свічкою на перший погляд можна і вдома, але для цієї процедури вам знадобиться власноручно приготувати спеціальну суміш із натуральних компонентів, більшість із яких немає в продажу. Саме тому ми пропонуємо заощадити час і довірити своє тіло та розум досвідченим професіоналам нашого СПА-салону.

Ми з особливою педантичністю підходимо до всіх процедур, щоб у нашому салоні ви мали можливість розслабитися по максимуму!

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності