Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Стамбул Хамам

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 4 400

(Хамам 90 хв., Масаж  60 хв., Відпочинок 30хв.) - послуга доступна тільки за адресою: вул. Лютеранська 10А (метро Хрещатик) та Посайнинська,52

 

  1. Прогрів індивідуальний (10-15 хв.) Процедура проходить в парній. Хамам де температура сягає 40 градусів, що дуже комфортно для організму як бувалого банщика, так і новачка.
  2. Очищення шкіри за допомогою Чорного мила. Природними інгредієнтами мила, є оливки і авокадо. Вони корисні для організму і шкіри дозволяють приємно і ніжно підготувати шкіру для подальших спа-процедур.
  3. Рукавичка Кессе (пілінг - відтирання відмерлих частинок шкіри за допомогою жорсткої рукавички). спеціальна марокканська рукавичка з натуральної тканини певної жорсткості для хамама і spa-процедур. Вона дозволяє безболісно очистити заздалегідь підготовлену шкіру від залишків ороговілих клітин.
  4. Пінний масаж. Прекрасно розслаблює і очищає шкіру видаляючи з неї залишки відмерлого епідермісу підготовленого попередньо процедурою з Чорним милом.
  5. Арома масаж в окремій кімнаті (на вибір 30 або 60 хвилин). Даний вид масажу не тільки прекрасно розслабляє всі групи м'язів тіла, але і живить шкіру, привносячи в неї корисні речовини, що містяться в арома-оліях.
  6. Чаювання-відпочинок (30 хв.). Часто недооціненою частиною ритуалу, але саме вона, саме пиття чаю, сприяє додатковому виведенню з організму шлаків після такої активної спа-хаммам програми.


ПОСЛУГА ДОСТУПНА ТІЛЬКИ ПО ПЕРЕДОПЛАТІ

iFrame

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності