Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

SPA процедури

Вибір по параметрам:
Тривалість:
Масажи окремих частин тіла:

SPA процедури

Магія Шоколаду
від ₴ 3 300
Детальніше
Кокосова насолода
від ₴ 3 200
Детальніше
Скраби на вибір
від ₴ 900
Детальніше
Ритуал Скарби Атлантики з косметикою Thalgo
від ₴ 3 800
Детальніше

СПА-програми в салоні Royal Thai SPA

СПА-процедури асоціюються з приємним масажем, обгортаннями й оліями. Ці послуги в сукупності дозволяють відпочити та розслабитися. Насправді це не лише масаж, а цілий культ, давні техніки, які використовувалися ще в Давньому Римі й Індії.

Сьогодні процедури в СПА-салоні вважаються дуже престижними та популярними, оскільки:

Програми СПА-процедур у нашому салоні не поділяються на суто жіночі або чоловічі — будь-який клієнт зможе потішити себе професійним масажем і зняти напругу. СПА-програми в Києві найкраще замовляти в салоні Royal Thai SPA. Ми готові запропонувати як традиційну, так і сучасну техніку масажу від кращих тайських майстрів.

SPA-процедури, доступні в нашому салоні

Традиційно вважається, що SPA — абревіатура від латинського виразу Sanus per Aquav, тобто «здоров’я за допомогою води». Цю назву також пов’язують із бельгійським курортом «Спа», який здобув популярність завдяки комплексу водних і бальнеологічних (мінеральні води та лікувальна грязь) процедур. Сьогодні багато курортів і салонів пропонують десятки різноманітних послуг для обличчя та тіла.

Процедури СПА-салону Royal Thai Spa включають:

Окрім цього, салон може запропонувати традиційні тайські масажі й комплексні процедури, які завжди підтримуватимуть тіло в тонусі. Вартість СПА-процедур у Києві залежить від тривалості сеансу та використовуваних матеріалів. Актуальні ціни можна дізнатися на сайті або за телефоном.

Протипоказання до СПА-програм і масажу

Оскільки під час масажів та інших процедур фахівець торкається вашого тіла, необхідно дотримуватися кількох правил. СПА-процедури заборонені при:

У комплексах СПА-процедур у Києві використовується тепла олія або крем. Якщо ви погано переносите різкі запахи й обгортання, від таких масажів теж слід відмовитися. Зверніть увагу на класичну тайську техніку, під яку виділений цілий розділ.

На сайті також указана вартість SPA-процедур у Києві та розписані правила нашого салону. Вивчіть усю інформацію, щоб сеанс терапії відбувся на вищому рівні. Зв’яжіться із салоном, і фахівці підкажуть, які послуги варто замовляти в комплексі, щоб отримати подвійний ефект. За програмами лояльності ціни СПА-процедур набагато нижчі, тому ознайомтеся з поточними акціями.

Ціни на СПА-процедури та тривалість сеансів

Щоб забронювати послугу, зверніться до операторів, які постійно перебувають онлайн. Переконайтеся, що у вас є вільний час, оскільки багато SPA-процедур тривають дві години. Підготуйтеся до того, що доведеться розслабитися та відкласти справи, довіртеся думці майстра.

Актуальна вартість СПА-послуг указана на сайті в розділі «Ціни». Ви можете заздалегідь поспілкуватися з менеджером, щоб узгодити нюанси й ознайомитися з правилами. Деякі процедури вимагають 100 % передоплати. Якщо ви скасували сеанс за 24 години до початку, кошти повертаються клієнтам у повному обсязі.

СПА-програми в Києві доступні за двома адресами — вибирайте найбільш зручний варіант і звертайтеся до оператора, щоб узгодити бажаний день і час.