Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Масаж спини- Антистресс

Антистресовий масаж - це масаж спини. У великому мегаполісі дана процедура необхідна кожній людині. Адже саме у верхньому плечовому відділі  накопичуються всі наші негативні емоції, в результаті чого затискаються м'язи шиї. А якщо додати сюди ще й малорухливий спосіб життя, сидіння за комп'ютером, то можна зробити висновок - цей масаж потрібен всім. Завдяки точковій  техніці масажу майстер  глибоко опрацює всі м'язи спини. В кінці процедури використовуються елементи розтяжки і скруток (як мануальна терапія), що дозволяє повернути  хребет в його фізіологічне положення. Цей масаж проводиться з використанням олії і спеціального тайського бальзаму.

Ефект від процедури: приносить полегшення при болях в спині, безсонні, остеохондрозі, дозволяє позбутися  спайок в області лопаток і плечей. Даний масаж допомагає від головного болю.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 400
Супутні послуги

Антистресовий масаж — здорове тіло і дух!

Антистресовий масаж у Києві є різновидом традиційного тайського масажу, який показаний практично всім і має величезну популярність. Ефект від цього виду масажу колосальний, оскільки під час процедури вдається не лише позбутися стресу, досягти розслаблювального ефекту, але й простимулювати кровообіг, нормалізувати обмінні процеси.

Сучасна людина щодня відчуває виснажливі фізичні й інтелектуальні навантаження, стикається з проблемами, невирішеними завданнями. Це провокує хронічну втому, розвиток на її тлі різних захворювань і, як наслідок, стрес. Втомі властиво накопичуватися, що створює підґрунтя для депресій. У спробах самостійно впоратися з проблемою і розслабитися людина часто вдається до згубних дій — алкоголь, наркотики та ін.

Масаж антистрес — техніка, яка допоможе впоратися зі стресовим станом і повністю розслабитися. Вона справляє гарне лікувальне враження, надає відпочинок, допомагає розслабитися тим, хто самостійно цього зробити не може.

Особливості розслаблювального масажу

Розслаблювальний масаж у Києві в СПА-центрі Royal Thai Spa — не лише приємна, але й дуже корисна процедура. Під впливом професійних маніпуляцій майстра:

Кому рекомендований релаксуючий масаж?

Розслаблювальний масаж тіла рекомендований клієнтам, які страждають від:

Крім того, тайський розслаблювальний масаж у салоні включає ароматерапію. Використання ефірних олій має відмінний оздоровчий і загальнозміцнюючий ефект. У роботі зі шкірою застосовуються тільки сертифіковані рослинні олії, які не містять шкідливих компонентів, консервантів, хімікатів. Вони відмінно живлять і зволожують шкірні покриви. Для кожного клієнта підбирається особливий букет суміші.

Під час масажу майстер через периферичні нервові закінчення впливає на органи чуття, сприяє виробленню гормону радості ендорфіну, знімає втому, відчуття важкості у венах, нормалізує кровообіг і відтік лімфи. Він особливо розминає верхню частину тіла, активно працює з головою, спиною, руками, шийним відділом.

Послуги розслаблювального масажу актуальні в тих випадках, коли чоловік або жінка постійно піддаються неправильному розподілу навантажень на хребет, активно займаються спортом, працюють у сфері з постійними навантаженнями на спину, ведуть пасивний, сидячий спосіб життя.

Протипоказання до застосування тайського розслаблювального масажу

Розслаблювальний СПА-масаж протипоказаний клієнтам, які:

Релаксуючий масаж тіла — комплексний вплив на нервову систему за допомогою розслаблення м’язів спини, плечей і шиї. Встигніть записатися на масаж антистрес у Києві! У салоні Royal Thai Spa кращі ціни в регіоні на розслаблювальний масаж спини! Робіть ставку на красу та здоров’я!

поширені запитання

Які техніки використовуються в антистресовому масажі?

В антистресовому масажі використовують техніки погладжування, розминання і легкої акупресури, спрямовані на максимальне розслаблення мязів і розумове заспокоєння.

Які відчуття можуть виникнути під час і після антистресового масажу?

Під час антистресового масажу клієнти часто відчувають умиротворення і розслаблення. Після сеансу можуть зявитися відчуття легкості, спокою і поліпшення емоційного стану.

Які довгострокові ефекти можна очікувати від антистресового масажу?

Регулярне відвідування антистресових масажів може допомогти поліпшити загальне емоційне благополуччя, знизити рівень стресу й анксіозності, а також поліпшити якість сну.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності