Догляд за обличчям
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

масаж обличчя

Ефект від процедури: розслабляючий
Види масажа: з косметикою
Масажи окремих частин тіла: масаж лиця
Для кого: для неї, для нього
Тривалість: 30 хв
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Тайський масаж обличчя - це, перш за все не тільки приємна, але і корисна процедура, головне завдання, якої полягає у відновленні енергії тіла. Цей масаж призначений викликати фізичний комфорт, емоційну стабільність і психологічний спокій.

Тайський масаж обличчя можна вважати однією з тих дієвих процедур, яка не залишить нікого байдужим. Розслабиться під умілими руками майстра, знайти душевний спокій - це неповний перелік ефектів, які ви зможете досягти завдяки цьому масажу. Регулярне проведення такої процедури дозволить забути про безсонні, хронічної втоми і нездоровий зовнішній вигляді, а також дозволить позбавиться від прояву зморшок, допоможе усунути шрами і підтягнути шкіру обличчя.

Масаж обличчя в нашому салоні заснований на традиційних тайських методах, які розслаблюють м'язи обличчя, покращують м'язовий тонус і підсилюють природний обмін речовин в організмі і шкірі. Цей масаж сприяє притоку енергії і гармонії в усьому тілі, внаслідок чого поліпшується текстура шкіри.

Майстер легкими чіткими натисканнями із застосуванням пальців рук опрацьовує обличчя, натискаючи на певні точки навколо очей, носа, рота, а також опрацьовує скроні, щоки і лоб. Під впливом пальців кров під шкірою починає циркулювати швидше, в результаті чого обмінні процеси на клітинному рівні протікають набагато інтенсивніше.

Масаж обличчя допомагає прискорити пересування крові і лімфи, поліпшити клітинний обмін. В клітини шкіри надходять поживні речовини в потрібній кількості, в результаті чого еластин і колаген (речовини, «відповідальні» за пружність шкіри), виробляються значно швидше. Зникають набряки і темні кола під очима, зміцнюються м'язи, шкіра обличчя стає більш пружною і підтягнутою. В результаті такої процедури шкіра розслаблюється, що сприяє розгладженню зморшок і складок, а також поліпшенню кольору і зовнішнього вигляду обличчя, зникають незначні почервоніння і висипання.

Перед початком процедури, ознайомтеся з рядом протипоказань:

  • запальні процеси на шкірі обличчя
  • шкірні захворювання
  • великі родимки і бородавки
  • онкологія
  • серцево-судинні захворювання

Для кращого результату рекомендовано проходити курсом, не менше 5 масажів.

Його можна доповнити: арома масажем, фут масажем, масажем голови, SPA для рук. За бажанням ці масажі може робити другий майстер одночасно.

 

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US