Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Фут масаж (масаж ніг)

Масаж ніг -один серед найпопулярніших тайських масажів. Це чудовий спосіб для профілактики та лікування багатьох захворювань. На стопі розташовані біологічно активні точки - проекції внутрішніх органів тіла. Впливаючи на них, масажист м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму. Масаж починається з сольової ванночки, далі виконується масаж від кінчиків пальців ніг до колінних суглобів (використовується спеціальна паличка), завершується процедура - масажем шийно-комірцевої зони і голови.

Ефект від процедури: покращує обмін речовин. Чудовий засіб для активізації захисних функцій організму. Допомагає прибрати втому і набряк ніг. Хороша профілактика поперечної плоскостопості та популярного у жінок захворювання, як халюс-вальгус (випинання бічної кісточки).

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 400
Супутні послуги

Цілющий масаж ніг потрібен кожному

Лікувальний масаж ніг виконується вручну, майстер також використовує в роботі спеціальну паличку для акупунктури. Східні практики засновані на тому, що на тілі людини є точки, пов’язані з певними органами. Давні вчені вважали, що на стопі розташовані «енергетичні ворота» всього нашого організму, тому радили робити масаж для ступень. У сучасному світі через постійне носіння взуття активні точки на ногах не пропрацьовуються належним чином. У результаті людина відчуває втому, негатив і страждає від фізіологічних порушень.

Розв’язати цю проблему допоможуть професійні акупунктурщики салону Royal Thai SPA. Вони проведуть точковий масаж підошви ніг, який покращить ваше самопочуття вже після першої процедури.

Користь від масажу ніг

Вважається, що правильно виконаний точковий масаж ступень впливає на внутрішні органи й допомагає налагодити їхню роботу. Також завдяки цій процедурі можна:

  1. Нормалізувати тиск.
  2. Покращити роботу лімфатичної системи.
  3. Розігнати обмін речовин.
  4. Запустити регуляцію ЦС.
  5. Нормалізувати роботу кровоносної системи.

Але запам’ятайте, що правильний східний масаж стоп роблять виключно професіонали.

Особливості виконання масажу стоп

Перед початком фут-масажу клієнту виконується обмивання ніг. Уся процедура відбувається комфортно та приємно. Правильний східний масаж стоп передбачає рефлекторну стадію. Простіше кажучи, спочатку майстер легкими рухами ковзає по поверхні ніг, після чого ретельно розминається зв’язковий апарат. Кожна точка (від пальців до гомілки) м’яко пропрацьовується. Наприкінці майстер використовує погладжувальні рухи.

Якщо у вас бракує часу відвідати салон, щоб зробити тайський масаж стоп у Києві, це не привід відмовляти собі в такій корисній для організму процедурі. У Royal Thai SPA є послуга виїзду фут-масажиста до вас додому.

Протипоказання для фут-масажу ніг

Масаж для ніг має низку протипоказань:

Крім того, під час вагітності процедура робиться за щадною програмою і лише після попередньої консультації лікаря.

Якщо хочете дізнатися, скільки коштує масаж ніг, телефонуйте в Royal Thai SPA. На масаж ніг ціна формується, виходячи з бажаного часу процедури, рівня майстерності масажиста, якості матеріалів, що використовуються.

поширені запитання

Як часто можна проходити фут-масаж?

Частота фут-масажу залежить від індивідуальних потреб, але зазвичай його рекомендується проходити один раз на тиждень для підтримки оптимального стану здоровя і благополуччя.

Які техніки використовуються під час фут-масажу?

Під час фут-масажу використовують різні техніки, включно з акупресурою, розтяжкою та маніпуляціями, спрямованими на стимуляцію рефлекторних зон на стопах.

Чи є протипоказання для фут-масажу?

Фут-масаж не рекомендується за наявності відкритих ран, грибкових захворювань стоп, активних запальних процесів або рецентних травм стопи. За наявності хронічних захворювань слід проконсультуватися з лікарем.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності