Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Зволожуючий комплекс для обличчя

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 600
Супутні послуги

Правильне зволоження шкіри обличчя - важливий елемент її здорового і красивого зовнішнього вигляду. Обличчя людини - це єдина частина тіла, яка взимку і влітку, вдень і вночі підпадає під вплив зовнішнього середовища, часто негативний. Влітку - ультрафіолетові промені, взимку - надмірно суха погода або мороз, провокують втрату вологи. Після чого шкіра обличчя втрачає свою еластичність, стає в'ялою, з'являються лущення і дрібні зморшки.

Людина більш ніж на третину складається з води. Протягом усього життя ми повинні підтримувати цей водний баланс, вживанням певної кількості чистої води щодня. А для обличчя бажано ще й спеціальне додаткове зволоження.

Найчастіше такого догляду вимагає сухий тип шкіри, тому що в ній не вистачає ліпідів і шкіра не справляється з виконанням своїх захисних функцій, в результаті чого позбавляється вологи. Але навіть нормальна шкіра з часом (з віком) перестає правильно утримувати вологу. Поверхневий шар, в якому містяться необхідні речовини, стає значно тонкішим. В результаті чого шкіра втрачає воду.

Також велику роль в підтримці водного балансу відіграють стреси, забруднення зовнішнього середовища і неправильний спосіб життя.
У нашому салоні представлена ​​програма, спрямована на зволоження шкіри обличчя. Ця тридцятихвилинна процедура наситить вашу шкіру обличчя вологою на тривалий час і подарує їй свіжість і сяйво.

Сама процедура включає в себе кілька етапів. Перший етап - це очищення шкіри. Майстер плавними і ніжними рухами очистить Вашу шкіру тоніком, який допоможе позбутися від залишків макіяжу, пилу і бруду. Допоможе відновити природний баланс. Після цього майстер продовжить очищення шкіри за допомогою м'якого скрабу. М'які мікрогранули, що входять до складу цього скрабу, допоможуть ніжно очистити омертвілі частинки шкіри, тим самим збільшити доступ маски і крему до шкіри, підвищуючи їх ефективність.

Наступний етап цієї процедури - нанесення інтенсивної регідративної маски, яка містить активний компонент подвійної зволожуючої дії - підсилює механізми зволоження в глибоких шарах шкіри і підсилює природний захисний бар'єр шкіри, а також зменшує втрату рідини.

Завершальний етап - нанесення зволожуючого крему, який має легку текстуру. М'який по текстурі крем зволожує епідерміс, підсилює роботу механізму шкірної гідратації всередині і зміцнює натуральний захисний бар'єр на поверхні, зменшуючи втрату трансепідермальної води. Шкіра наповнена вологою виглядає свіжою, гладкою і шовковистою.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності