Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Масаж обличчя

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 700
Супутні послуги

Тайський масаж обличчя - це, перш за все не тільки приємна, але і корисна процедура, головне завдання, якої полягає у відновленні енергії тіла. Цей масаж призначений викликати фізичний комфорт, емоційну стабільність і психологічний спокій.

Тайський масаж обличчя можна вважати однією з тих дієвих процедур, яка не залишить нікого байдужим. Розслабиться під умілими руками майстра, знайти душевний спокій - це неповний перелік ефектів, які ви зможете досягти завдяки цьому масажу. Регулярне проведення такої процедури дозволить забути про безсонні, хронічної втоми і нездоровий зовнішній вигляді, а також дозволить позбавиться від прояву зморшок, допоможе усунути шрами і підтягнути шкіру обличчя.

Масаж обличчя в нашому салоні заснований на традиційних тайських методах, які розслаблюють м'язи обличчя, покращують м'язовий тонус і підсилюють природний обмін речовин в організмі і шкірі. Цей масаж сприяє притоку енергії і гармонії в усьому тілі, внаслідок чого поліпшується текстура шкіри.

Майстер легкими чіткими натисканнями із застосуванням пальців рук опрацьовує обличчя, натискаючи на певні точки навколо очей, носа, рота, а також опрацьовує скроні, щоки і лоб. Під впливом пальців кров під шкірою починає циркулювати швидше, в результаті чого обмінні процеси на клітинному рівні протікають набагато інтенсивніше.

Масаж обличчя допомагає прискорити пересування крові і лімфи, поліпшити клітинний обмін. В клітини шкіри надходять поживні речовини в потрібній кількості, в результаті чого еластин і колаген (речовини, «відповідальні» за пружність шкіри), виробляються значно швидше. Зникають набряки і темні кола під очима, зміцнюються м'язи, шкіра обличчя стає більш пружною і підтягнутою. В результаті такої процедури шкіра розслаблюється, що сприяє розгладженню зморшок і складок, а також поліпшенню кольору і зовнішнього вигляду обличчя, зникають незначні почервоніння і висипання.

Перед початком процедури, ознайомтеся з рядом протипоказань:

Для кращого результату рекомендовано проходити курсом, не менше 5 масажів.

Його можна доповнити: арома масажем, фут масажем, масажем голови, SPA для рук. За бажанням ці масажі може робити другий майстер одночасно.


 

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності