Тайські традиційні масажі

Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!
Сортувати:
Традиційний Тайський масаж фото

Традиційний Тайський масаж

1800.00 грн
Тайський масаж в 4 руки фото

Тайський масаж в 4 руки

2800.00 грн
Арома-масаж фото

Арома-масаж

1800.00 грн
Арома масаж в 4 руки фото

Арома масаж в 4 руки

2800.00 грн
Масаж трав'яними мішечками фото

Масаж трав'яними мішечками

2000.00 грн
Бамбуковий масаж фото

Бамбуковий масаж

1800.00 грн
Масаж вагітним фото

Масаж вагітним

1800.00 грн

Традиційний тайський масаж — особлива турбота про ваше тіло

Традиційні тайські масажі відомі й популярні в усьому світі через те, що ефект відчувається вже після першої процедури, а крім того, цей вид масажу допомагає впорядкувати не лише тіло, але й розум.

Цікавий факт полягає в тому, що традиційний тайський масаж — це техніка, що розробляється впродовж тривалого періоду часу та заснована на кращих практиках, запозичених із класичної тайської йоги та йоги «Нуат пен боран». Також деякі елементи були взяті з техніки пасивної йоги й інших.

Техніка тайського традиційного масажу

Якщо говорити про техніку виконання тайського масажу, то вона представлена двома дуже ефективними практиками, грамотно поєднаними в одне ціле :

 • акупресура;
 • йога.

Акупресура — прадавня техніка впливу на локальні місця тіла за допомогою натискання на біологічні зони. За методикою вона схожа з рефлексотерапією.

Щодо йоги техніка тайського масажу перейняла комплекс вправ, таких як скручування і розтяжка.

Масаж таїландський — унікальний вид масажу, оскільки він проводиться не лише долонями майстра, але й за участю ліктів і стоп. У цьому й полягає його головна особливість, якщо порівнювати з іншою популярною технікою масажу країн Сходу. До речі, завдяки грамотному чергуванню силового тиснення на проблемні зони виходить максимально пропрацювати всі м’язи та тканини організму.

Виконання традиційного тайського масажу будується на впливі на біологічно активні точки тіла, причому сеанс проходить у зручному для клієнта одязі, на спеціальному маті. Додатковим чинником для розслаблення в процесі цієї процедури є:

 • тиха музика;
 • ароматерапія;
 • свічки.

Показання для тайського масажу

Далеко не кожна людина в умовах сучасного життєвого ритму має можливість займатися спортом. Особливо це стосується людей, професія яких передбачає тривале сидіння, а також тих, хто веде малорухомий спосіб життя. Саме вони є першими в групі ризику, тому тайський масаж стане справжньою панацеєю, тим паче, що ефект від курсу зберігається тривалий час.

Якщо говорити про користь, яку ви отримаєте після того, як почнете робити традиційний тайський масаж, то він позитивно впливає на весь організм, а також:

 • нормалізує роботу системи кровообігу;
 • покращує метаболізм;
 • дає гарний результат при стресах і знімає втому;
 • розслаблює м’язи;
 • покращує рухливість суглобів;
 • підвищує працездатність.

Салон Royal Thai Spa пропонує тайський масаж у традиційній версії з використанням виключно натуральних аромаскладів, привезених безпосередньо з Таїланду. Крім того, наші майстри мають відповідну кваліфікацію, підтверджену дипломами й сертифікатами. Ціна на перелік послуг відрізняється конкурентністю та доступністю.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US