Традиційні Тайські масажі
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Арома масаж в 4 руки

Ефект від процедури: відновлюючий, розслабляючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для дитини, для двох
Тривалість: 1 год, 1 год 30 хв, 2 год
Ціна: 2800.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Основна особливість класичного тайського масаж в 4 руки є в тому, що за рахунок синхронних рухів майстрів, що виконують масаж, він здатний з легкістю усунути втому, зняти нервову напругу і стрес, за рахунок чого значно поліпшується якість сну, загальне самопочуття і зовнішній вигляд. А якщо його скомбінувати з унікальними особливостями ароматерапії, яка має просто приголомшливо різноманітний ефект (вона може як повністю розслабити, так і подарувати потужний заряд енергії) ефект буде просто колосальним, активізуючи всі доброчинні процеси в організмі!

30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою. Йдуть як додаткова опція до основних.


ЧИМ КОРИСНА Ароматерапія?

Ще наші далекі предки відкрили цілющу особливість ароматичних ефірних олій. Не маючи на той час ніяких альтернатив, люди минулого лікували цілющим ефіром всі хвороби, але ще тоді вони відзначили, що все ж саме найбільший вплив ароматерапія має на психосоматичний стан організму. Тобто, стан нашої нервової системи безпосередньо впливає на загальний стан організму і здоров'я.
Цю ж теорію підтверджує і філософія східної медицини, основна ідея якої полягає у впливі на енергетичні точки на тілі людини, для досягнення бажаного. Кожна з активних точок на тілі людини є місцем перетину наших фізіологічних, психічних і емоційних реакцій. А мистецтво ароматерапії, як ніяке інше, може грамотно, м'яко, і, що найголовніше, безпечно впливати на необхідні ділянки.

ПРОЦЕДУРА ТАЙСЬКОГО аромамасажу В 4 РУКИ

Двома очевидними відмінностями тайського аромамасажу в 4 руки, від класичного тайського масажу, виступають наступні фактори:

1. Даний вид масажу виконується одночасно 2-мя досвідченими майстрами масажистами, які виконують синхронні рухи, дзеркально відображають один одного, по всій поверхні тіла пацієнта. При цьому, виконувані руху не глибокого проникнення. Вони більше спрямовані на нормалізацію роботи лімфатичної системи (виконуються по лініях лімфотоку) і загальне розслаблення організму.

2. Для процедури аромамасажу використовується тільки терапевтичне, тобто лікувальне ефірне масло, яке кардинально відрізняється від звичайного аромамасла, яке виключно дає запах і створює настрій. Як уже писалося раніше, майстри, притримуються такого темпу і ритму масажу, що дозволяє повністю нормалізувати серцевий ритм і дихання людини. Під час виконання даної процедури, це один з найбільш вирішальних факторів, коли корисні випаровування ефірних олій повинні проникати через дихальні шляхи в кожну клітинку вашого тіла.
Процедура аромамасажу в 4 руки починається в положенні лежачи на животі. Спершу майстри охоплюють легкими масажними рухами область спини, потім йде плавний "дзеркальний" перехід до рук і комірцевої зоні. Область ніг опрацьовується в останню чергу.
 
На наступному етапі майстри кладуть клієнта на спину і, масажуючи ноги, легкими рухами піднімаються до живота і грудей по лініях лімфотоку.
За рахунок синхронності майстрів, розслабленості, а іноді навіть стану сну пацієнта, божественному впливу ефірних олій, по закінченню процедури ви будете почуватися себе повністю оновленою людиною, готовою до нових звершень!

ПОЗИТИВНІ ЕФЕКТИ аромамасажу

Після аромамасажу ви відразу відчуєте, як у вашому тілі і думках запанує гармонія незалежно від того, яку олію було обрано - розслабляючу, або тонізуючий. Після масажу можна спостерігати такі ефекти:

 • поліпшення лімфотоку і циркуляції крові.
 • пропадає ефект затерплих кінцівок після довгого перебування в одній позі.
 • до кінця дня менш виражений або зовсім відсутній набряк нижніх кінцівок;
 • стабілізація тиску. Особливо актуально для тих, хто реагує на зміну погоди або магнітні бурі;
 • гармонізація діяльності центральної нервової системи, що в цілому відображається на багатьох життєвих процесах в організмі;
 • стимуляція і зміцнення імунної системи. З цією метою рекомендується проходити курс масажів в осінньо-зимовий період.
 • при системному підході спостерігається збільшення еластичності м'язів, зміцнення суглобів;
 • підвищення стресостійкості, як наслідок позитивного впливу на нервову систему в цілому.о

Протипоказання до тайського аромамасажу

 • недавні хірургічні втручання,
 • переломи кісток і пошкодження суглобів
 • гострі форми захворювань
 • алергія на певні аромаолії
 • варикоз
 • інфекційні захворювання шкіри

 

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US