Традиційні Тайські масажі

Арома Масаж

1200.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Доставка

 • Кур'єр по Києву 100 грн
 • Самовивіз з салону Безкоштовно
 • Нова пошта по тарифам
 • Онлайн-сертифікат Безкоштовно

Оплата

 • Готівка
 • Картками Visa і MasterCard
 • Безготівкова оплата

Супітні послуги

Масаж голови

Масаж голови

грн
Масаж трав'яними мішечками

Масаж трав'яними мішечками

1500.00 грн
Фут масаж (масаж ніг)

Фут масаж (масаж ніг)

900.00 грн
Масаж шиї, голови, обличчя

Масаж шиї, голови, обличчя

900.00 грн
Обгортання

Обгортання

грн
Скраби

Скраби

грн
СПА для рук

СПА для рук

грн
масаж обличчя

масаж обличчя

грн

ТЕХНІКА АРОМАМАСАЖУ: УНІКАЛЬНІСТЬ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Про арома масаж чуло багато людей, а ось про унікальний тайський з використовуванням спеціальних ефірних аромаолій, не всі. Цікаво, та в чому ж така його особливість? Яку користь приносить тілу? І чому він так потрібен для організму?

Мало хто знає, що насправді арома масла підрозділяються на два види. Одні – створені виключно для запаху, і не володіють ніякою терапевтичною і цілющою дією. А інші – ароматерапевтичні масла, впливають на лімбічну систему кори головного мозку, проникають через нюховий нерв, і тим самим провокують активну стимуляцію імунної та гормональної системи. Це і призводить до позитивних зрушень в організмі людини, підвищуючи його працездатність і життєдіяльність вдвічі.

Специфіка даного різновиду процедури, яку потрібно пройти і відчути кожному, об'єднує в собі всі чудодійні техніки і прийоми традиційної і нетрадиційної східної медицини – це гармонізуючий стан – масаж з ароматерапевтичними маслами.

Традиції та особливості ароматерапії

Археологічні світові розкопки довели той факт, що прийоми ароматерапії відзначалися ще за часів правління Олександра Македонського. Предки мали знання про цінності і цілющі дії особливого ефіру рослин. Однак в умовах сучасної медицини ефірним оліям не приділяють належної уваги.

Цікаво: евкаліпт (певного сорту "Globulus") здатний за 15 хвилин усунути величезну концентрацію стафілокока! Цей факт науково доведений і зафіксований.

Тайська медицина - цілий комплекс теорій і практик. Її філософія полягає в тому, щоб якісно впливати на фізичний, психічний і емоційний стан людини за допомогою енергетичних центрів - чакри.

Терапевтичні аромамасла взаємодіють з даними активними точками на тілі в поєднанні з професійними рухами фахівця. Таким чином, рівень стимуляції і ймовірність досягнення ефективності та результату збільшується вдвічі.

Наприклад, масло іланг-ілангу впливає на чакру свадхистхани: вона несе відповідальність за нервову систем. Грамотне застосування його дозволить зняти стрес і напруження, позбавить від занепокоєння, уповільнює процеси старіння шкіри і стимулює імунну систему.

Арома масаж та його специфіка

Відмінна особливість аромамасажу від класичного традиційного SPS-масажу у тому, що рухи майстра м'якші, а глибина їх проникнення менше. Їх завдання - більше спрямовуватися на лімфатичну систему організму. Темп процедури обов'язково плавний і розслабляючий. Арома масаж ні в якому разі не повинен чинити сильний тиск на м'язи і зв'язки, так як це може спровокувати звуження і напругу судин.

Протипоказання до аромамасажу:

 • хірургічне втручання, переломи кісток і пошкодження суглобів та м’язів різного ступеня тяжкості;
 • гострі інфекційні захворювання;
 • алергія на певний перелік аромаолій;
 • варикоз;
 • захворювання шкіри різного характеру. 

У даному різновиді масажу важливу роль відіграє застосування терапевтичного ефірного масла, який сам по собі є найпотужнішим стимулятором для запуску всіх енергетичних процесів в організмі.

Надмірне використання може нашкодити не тільки тілу людини, але і його самопочуттю (викликати нудоту, запаморочення). Тому арома масаж в наших спеціалізованих СПА-салонах роблять виключно досвідчені професіонали з Таїланду. Вони володіють цінними практичними знаннями не тільки за допомогою багаторічного навчання, а й через самоприйняття та усвідомлення філософії.

У чому ефективність традиційного аромамасажу

Пацієнти, які успішно застосували на собі сеанс, відзначають наступні позитивні зміни в своєму самопочутті і загальний стан як всередині (організм), так і зовні (тіло):

 • поліпшується лімфатична система і починає добре регулюватися циркуляція крові;
 • зникає відчуття затерплих кінцівок, якщо тривалий період перебувати в одній позі;
 • у кінці дня слабо виражається або ж зовсім відсутній набряк нижніх кінцівок;
 • стабілізується тиск (особливо актуально для мете залежних людей, які гостро реагують на зміни погодних умов або магнітні бурі);
 • гармонізується центральна нервова система, що відбивається на життєво важливих процесах в організмі
 • стимулюється і зміцнюється імунна система, підвищується імунологічний бар'єр (з цією метою фахівці рекомендують проходити арома масаж курс із застосуванням ароматерапії в осінньо-зимовий період);
 • збільшується еластичність м'язів, а також зміцнюються суглоби;
 • підвищується стійкість до стресів на подразники та відзначається позитивний вплив на ЦНС.

Техніка незмінна кілька століть, але ми можемо піти на виключення з правил, якщо за бажанням пацієнта це важливо і вони не будуть йти на шкоду його здоров’ю.

Вибір і зміна ефірних масел багато в чому залежить від бажаної мети, стану або побажань клієнта.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa