Традиційні Тайські масажі

Сабай-Сабай

Неповторне поєднання традиційного тайського масажу з розслаблюючим масляним масажем.

Ми називаємо цю процедуру «масаж-перезавантаження». Вона дозволить вам насолодитися як процесом, так і результатом. Це природна і ефективна антивікова програма. Унікальна комбінація тайського точкового масажу із застосуванням натуральних олій.

Ефект від процедури: техніка акупресури (натискання на точки) активізує Ваші життєві сили, покращує фізичний і емоційний стан, а  застосування масажних олій оздоровлює і пом’якшує шкіру, повертає їй тонус та еластичність.

Ефект від процедури: лікувальний, відновлюючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 1 год 30 хв, 2 год
1800.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Супітні послуги

Масаж голови

Масаж голови

грн
Масаж трав'яними мішечками

Масаж трав'яними мішечками

1500.00 грн
Фут масаж (масаж ніг)

Фут масаж (масаж ніг)

1100.00 грн
Масаж шиї, голови, обличчя

Масаж шиї, голови, обличчя

1100.00 грн
Скраби

Скраби

грн
масаж обличчя

масаж обличчя

грн

Масаж Сабай-Сабай

Сабай масаж — методика, що гармонійно поєднує в собі традиційний тайський масаж і масаж із використанням основи на натуральних оліях, поширений на Балі. Таїланд сьогодні вважається свого роду «Меккою» СПА-процедур. А якщо повернутися до термінології, то з тайського дослівний переклад «сабай» трактується не інакше, як «вища насолода, яка порівнюється зі станом нірвани». Ця методика СПА-релаксу відома в усіх країнах світу завдяки тому, що техніка Сабай дозволяє досягти максимального розслаблення та покращити стан організму. У середньому тривалість цієї процедури коливається до двох годин. Перевага методики полягає в тому, що вона є свого роду міксом різної культурної техніки як Таїланду, так і сусідніх країн. Одним словом, Сабай-Сабай масаж — це СПА-процедура, завдяки якій можна досягти повного розслаблення тіла й душі.

Особливості Сабай масажу

Сабай Тай масаж у Royal Thai Spa є технікою, що проводиться кваліфікованим фахівцем. На первинному етапі тіло натирається особливою натуральною олією з витяжками з екстрактів рослин. Після цього майстер повільно розпочинає масажні рухи, у процесі яких виконується пропрацювання м’язів і суглобів. Головна ж особливість цієї процедури полягає в тому, що масаж Сабай передбачає вплив на біологічно активні точки вашого організму. Майстер застосовує практику маніпуляцій, впливаючи на тіло за допомогою не лише долонь, але й ліктів і передпліч. Масажні маніпуляції розпочинаються з низу та плавно пересуваються вгору, охоплюючи всі ділянки тіла.

Цікаво, що при, здавалося б, великому силовому впливі на тіло відчуття дискомфорту від масажу повністю відсутнє, навпаки, наш СПА-салон гарантує, що з вами працюватимуть досвідчені фахівці. Тому, купуючи сертифікат на цей вид послуги, ви можете відкинути всі сумніви, оскільки будете в досвідчених руках.

Тайський масаж у Києві Тай Сабай — комплексна процедура, що дозволяє ретельно промасажувати важливі частини тіла, після чого ви відчуєте легкість і бадьорість. Також масаж Сабай чудово бореться зі стресом, позбавляє від накопиченої втоми й надає непоганий тонус м’язам.

Тайський масаж Сабай у Києві: користь і шкідливість

Система Тай Сабай у Києві має індивідуальні протипоказання. Тому перш ніж записатися на курс, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, а також майстром нашого салону. Якщо ж говорити про загальні протипоказання, то до них належать:

 • вагітність;
 • онкологія;
 • підвищення температури тіла;
 • запальні процеси в м’язах;
 • варикоз;
 • інтоксикація;
 • захворювання кровоносної системи;
 • порушення в роботі серцево-судинної системи;
 • гострі інфекційні захворювання, у тому числі й шкірні.

Якщо говорити про показання, то Сабай масаж — краща альтернатива лікарським препаратам, якщо у вас спостерігаються:

 • підвищений або знижений тиск;
 • стрес;
 • систематичні й локальні болі в суглобах;
 • перевтома.

Наш СПА-центр пропонує широкий спектр послуг, при цьому ціна на процедури вам сподобається.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок