Традиційні Тайські масажі
Royal Thai SPA - зміни в роботі салону!

Сабай-Сабай

Неповторне поєднання традиційного тайського масажу з розслаблюючим масляним масажем.

Ми називаємо цю процедуру «масаж-перезавантаження». Вона дозволить вам насолодитися як процесом, так і результатом. Це природна і ефективна антивікова програма. Унікальна комбінація тайського точкового масажу із застосуванням натуральних олій.

Ефект від процедури: техніка акупресури (натискання на точки) активізує Ваші життєві сили, покращує фізичний і емоційний стан, а  застосування масажних олій оздоровлює і пом’якшує шкіру, повертає їй тонус та еластичність.

Ефект від процедури: лікувальний, відновлюючий
Види масажа: з маслом
Масажи окремих частин тіла: всього тіла
Для кого: для неї, для нього, для двох
Тривалість: 1 год 30 хв, 2 год
Ціна: 2530.00 грн
* 30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою.
Йдуть як додаткова опція до основних.

Масаж Сабай-Сабай

Сабай масаж — методика, що гармонійно поєднує в собі традиційний тайський масаж і масаж із використанням основи на натуральних оліях, поширений на Балі. Таїланд сьогодні вважається свого роду «Меккою» СПА-процедур. А якщо повернутися до термінології, то з тайського дослівний переклад «сабай» трактується не інакше, як «вища насолода, яка порівнюється зі станом нірвани». Ця методика СПА-релаксу відома в усіх країнах світу завдяки тому, що техніка Сабай дозволяє досягти максимального розслаблення та покращити стан організму. У середньому тривалість цієї процедури коливається до двох годин. Перевага методики полягає в тому, що вона є свого роду міксом різної культурної техніки як Таїланду, так і сусідніх країн. Одним словом, Сабай-Сабай масаж — це СПА-процедура, завдяки якій можна досягти повного розслаблення тіла й душі.

Особливості Сабай масажу

Сабай Тай масаж у Royal Thai Spa є технікою, що проводиться кваліфікованим фахівцем. На первинному етапі тіло натирається особливою натуральною олією з витяжками з екстрактів рослин. Після цього майстер повільно розпочинає масажні рухи, у процесі яких виконується пропрацювання м’язів і суглобів. Головна ж особливість цієї процедури полягає в тому, що масаж Сабай передбачає вплив на біологічно активні точки вашого організму. Майстер застосовує практику маніпуляцій, впливаючи на тіло за допомогою не лише долонь, але й ліктів і передпліч. Масажні маніпуляції розпочинаються з низу та плавно пересуваються вгору, охоплюючи всі ділянки тіла.

Цікаво, що при, здавалося б, великому силовому впливі на тіло відчуття дискомфорту від масажу повністю відсутнє, навпаки, наш СПА-салон гарантує, що з вами працюватимуть досвідчені фахівці. Тому, купуючи сертифікат на цей вид послуги, ви можете відкинути всі сумніви, оскільки будете в досвідчених руках.

Тайський масаж у Києві Тай Сабай — комплексна процедура, що дозволяє ретельно промасажувати важливі частини тіла, після чого ви відчуєте легкість і бадьорість. Також масаж Сабай чудово бореться зі стресом, позбавляє від накопиченої втоми й надає непоганий тонус м’язам.

Тайський масаж Сабай у Києві: користь і шкідливість

Система Тай Сабай у Києві має індивідуальні протипоказання. Тому перш ніж записатися на курс, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, а також майстром нашого салону. Якщо ж говорити про загальні протипоказання, то до них належать:

 • вагітність;
 • онкологія;
 • підвищення температури тіла;
 • запальні процеси в м’язах;
 • варикоз;
 • інтоксикація;
 • захворювання кровоносної системи;
 • порушення в роботі серцево-судинної системи;
 • гострі інфекційні захворювання, у тому числі й шкірні.

Якщо говорити про показання, то Сабай масаж — краща альтернатива лікарським препаратам, якщо у вас спостерігаються:

 • підвищений або знижений тиск;
 • стрес;
 • систематичні й локальні болі в суглобах;
 • перевтома.

Наш СПА-центр пропонує широкий спектр послуг, при цьому ціна на процедури вам сподобається.

Royal Thai Spa ›› Royal Thai Spa
Тут Ви можете зв'язатись з нами в зручному для Вас меседжері або замовити зворотній дзвінок

Замовити дзвінок

US