Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Сабай-Сабай масаж перезавантаження

Неповторне поєднання традиційного тайського масажу з розслаблюючим масляним масажем.

Ми називаємо цю процедуру «масаж-перезавантаження». Вона дозволить вам насолодитися як процесом, так і результатом. Це природна і ефективна антивікова програма. Унікальна комбінація тайського точкового масажу із застосуванням натуральних олій.

Ефект від процедури: техніка акупресури (натискання на точки) активізує Ваші життєві сили, покращує фізичний і емоційний стан, а  застосування масажних олій оздоровлює і пом’якшує шкіру, повертає їй тонус та еластичність.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 990
Супутні послуги

Масаж Сабай-Сабай

Сабай масаж — методика, що гармонійно поєднує в собі традиційний тайський масаж і масаж із використанням основи на натуральних оліях, поширений на Балі. Таїланд сьогодні вважається свого роду «Меккою» СПА-процедур. А якщо повернутися до термінології, то з тайського дослівний переклад «сабай» трактується не інакше, як «вища насолода, яка порівнюється зі станом нірвани». Ця методика СПА-релаксу відома в усіх країнах світу завдяки тому, що техніка Сабай дозволяє досягти максимального розслаблення та покращити стан організму. У середньому тривалість цієї процедури коливається до двох годин. Перевага методики полягає в тому, що вона є свого роду міксом різної культурної техніки як Таїланду, так і сусідніх країн. Одним словом, Сабай-Сабай масаж — це СПА-процедура, завдяки якій можна досягти повного розслаблення тіла й душі.

Особливості Сабай масажу

Сабай Тай масаж у Royal Thai Spa є технікою, що проводиться кваліфікованим фахівцем. На первинному етапі тіло натирається особливою натуральною олією з витяжками з екстрактів рослин. Після цього майстер повільно розпочинає масажні рухи, у процесі яких виконується пропрацювання м’язів і суглобів. Головна ж особливість цієї процедури полягає в тому, що масаж Сабай передбачає вплив на біологічно активні точки вашого організму. Майстер застосовує практику маніпуляцій, впливаючи на тіло за допомогою не лише долонь, але й ліктів і передпліч. Масажні маніпуляції розпочинаються з низу та плавно пересуваються вгору, охоплюючи всі ділянки тіла.

Цікаво, що при, здавалося б, великому силовому впливі на тіло відчуття дискомфорту від масажу повністю відсутнє, навпаки, наш СПА-салон гарантує, що з вами працюватимуть досвідчені фахівці. Тому, купуючи сертифікат на цей вид послуги, ви можете відкинути всі сумніви, оскільки будете в досвідчених руках.

Тайський масаж у Києві Тай Сабай — комплексна процедура, що дозволяє ретельно промасажувати важливі частини тіла, після чого ви відчуєте легкість і бадьорість. Також масаж Сабай чудово бореться зі стресом, позбавляє від накопиченої втоми й надає непоганий тонус м’язам.

Тайський масаж Сабай у Києві: користь і шкідливість

Система Тай Сабай у Києві має індивідуальні протипоказання. Тому перш ніж записатися на курс, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем, а також майстром нашого салону. Якщо ж говорити про загальні протипоказання, то до них належать:

Якщо говорити про показання, то Сабай масаж — краща альтернатива лікарським препаратам, якщо у вас спостерігаються:

Наш СПА-центр пропонує широкий спектр послуг, при цьому ціна на процедури вам сподобається.

поширені запитання

Що таке Сабай-Сабай масаж і в чому його унікальність?

Сабай-Сабай масаж - це унікальний вид тайського масажу, який поєднує в собі елементи ароматерапії та традиційної тайської масажної техніки. Слово "Сабай" в перекладі з тайської означає "зручність" або "комфорт", що повністю відображає суть цієї розслаблювальної процедури.

Які основні техніки використовуються в Сабай-Сабай масажі?

У Сабай-Сабай масажі використовують мякі та плавні рухи, включно з погладжуваннями, легким розтягуванням і акупресурою, щоб поліпшити циркуляцію і знизити рівень стресу.

Які відчуття відчувають клієнти під час і після Сабай-Сабай масажу?

Під час Сабай-Сабай масажу клієнти часто відчувають глибоке розслаблення й умиротворення. Після масажу багато хто відзначає поліпшення настрою, зниження рівня стресу і загальне відчуття благополуччя.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності