Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Експрес Хамам

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 3 000

(Хамам 75 хв., Відпочинок 20 хв.) - послуга доступна тільки за адресою: вул. Лютеранська 10А (метро Хрещатик)

 

  1. Прогрів індивідуальний (10-15 хв.) Початок процедури spa-хамам ми вам пропонуємо провести в нашій комфортній хамам-парній, де ви проведете прекрасні розслаблюючі 15 хв при комфортній для організму температурі, яка досягає 40 градусів.
  2. Очищення шкіри за допомогою Чорного мила. (10 хв.) Чорне мило відомо не тільки своїми очисними властивостями, але ще й має просто вражаючий детокс-ефект. Воно дозволяє розм'якшити ороговілу поверхню шкіри і очистити ваші відкриті пори від накопичених в них забруднень і токсинів.
  3. Кессе (скрабування рукавичкою 30хв. ). Другим, завершуючим етапом очищення вашої шкіри йде скрабування, спеціально призначене для хамам процедур, мароканского рукавичкою Кессе. Її волокна мають середній рівень жорсткості, за рахунок чого чистку можна провести на всіх, навіть самих чутливих ділянках тіла.
  4. Зволоження шкіри (15-20 хв.). Після настільки рясних процедур очищення, вашій шкіри просто необхідна додаткова волога яку вона може здобути за допомогою нанесення  зволожуючого молочка. Просимо звернути вашу увагу на те що процедура зволоження оплачується додатково. Вартість зволоження 400 грн.
  5. Чаювання-відпочинок (20-30 хв.) Фінальним етапом даного комплексу процедур є ритуал чаюванняю. Рясне пиття після парної і чищення, допоможе вашій лімфатичній системі швидше вивести всі токсини, що залишилися.

 

 

Послуга доступна тільки по передоплаті

iFrame

 

Додаткова інформація:

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності