Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

SPA ритуал «Хамам»

Вибір по параметрам:
Ефект від процедури:
Масажи окремих частин тіла:

SPA ритуал «Хамам»

Стамбул Хамам
від ₴ 4 400
Детальніше
Східний Хамам
від ₴ 4 400
Детальніше
Експрес Хамам
від ₴ 3 000
Детальніше

SPA-ритуал хамам у Києві — струнке тіло і здоровий дух!

СПА-ритуал хамам у Києві в салоні Royal Thai Spa дозволяє поринути в оазис загадкової східної культури. Сьогодні ця процедура приваблює клієнтів сильніше, ніж стандартна руська лазня або фінська сауна. Цей факт можна пояснити тим, що користь, яку має турецька парна, є досить великою. До того ж протипоказань до відвідування хамаму немає. Вагітні, діти і навіть люди похилого віку можуть без шкоди для власного здоров’я замовляти СПА-хамам.

Турецька лазня в Києві хамам — це парна, відвідування якої стає справжнім ритуалом. Історія східних парних розповідає про активне використання їх ще за часів імперії османів. І вже тоді лазня була не просто місцем для очищення тіла, але й ефективним способом розслабитися, позбутися негативу, а також провести зустріч, важливу бесіду з потенційним партнером у невимушених умовах.

Специфіка сауни хамам

Турецький хамам має відмінний антицелюлітний ефект, що робить його дуже популярним місцем. У комплексі з різними масажами й очищуючими пілінгами вдається досягти гарних результатів у боротьбі із зайвою вагою, відкоригувати фігуру. Крім того, турецька лазня-сауна хамам, окрім косметичного ефекту, чинить непогану профілактичну дію — попереджає розвиток захворювань, хвороб опорно-рухового апарату, а також судин і серця.

Температура в парній становить максимум 50 градусів, а вологість при цьому — 95 %. М’яка пара, яка насичується різними травами, добре впливає на шкіру, пом’якшує її, сприяє швидкому загоєнню мікротравм, знезаражує та має протизапальну дію. Крім того, урізноманітнити класичну процедуру можна за допомогою пілінгу й масажу в хамамі.

СПА-процедура включає такі етапи:

  1. Прогрівання впродовж 15 хвилин у лазні з хамамом.
  2. Глибоке очищення пір спеціальним мильним розчином чорного кольору.
  3. Пінний масаж у хамамі й обгортання з рассулом.
  4. Аромамассаж із будь-яким обраним засобом.
  5. Розпивання трав’яного чаю.

Історія походження турецької лазні

Хамами з’явилися як наслідок удосконалення римських термів, що зводилися на джерелах із термальними водами.

Принцип дії хамаму й термів дуже схожий. Обидві парні прогрівають тіло за рахунок пари, підігрівання стін, підлоги, лежаків. Загальною рисою є і температура, яка перебуває в межах 35—55 градусів, а також висока вологість.

Відмінністю в хамамі й термах є планування. Давній хамам мав п’ять окремих кімнат із різними температурними режимами, які розташовувалися по колу, будувався за принципом людської долоні. У термах був актуальним коридор із кімнат.

Сучасний СПА-салон пропонує хамам, який містить:

Вважається, що людина, яка пройшла всі кімнати, повністю очистилася і душею, і тілом.

Користь від відвідування турецької лазні

Сауна хамам у комплексі з масажем і пілінгом — це комплексний сеанс східного догляду за тілом, який дозволить:

Турецька лазня хамам — справжнє джерело молодості та сил. До того ж у СПА-салоні Royal Thai Spa ціна на хамам є дуже доступною. Якщо ви шукаєте місце для розслаблення та відпочинку, то точно звернулися за адресою!

Гнучка цінова політика дозволяє нашим клієнтам піклуватися про своє здоров’я та регулярно відвідувати сауну з хамамом, а також інші косметичні та профілактичні процедури.