Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Східний Хамам

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 4 400

(Хамам 75 хв., Масаж 30 або 60 хв., Відпочинок 30хв.) - послуга доступна тільки за адресою: вул. Лютеранська 10А (метро Хрещатик)

 

  1. Прогрів індивідуальний (10-15 хв.) Перший, підготовчий етап СПА-програми проходить в нашому прекрасному хамамі, температура в якому коливається в межах 40 градусів, що робить процедуру приємною і прекрасно готує організм для наступних релакс і детокс-процедур.
  2. Очищення шкіри за допомогою Чорного мила. Природними інгредієнтами  мила, є оливки і авокадо. Вони корисні для організму і шкіри  дозволяють приємно і ніжно підготувати шкіру для подальших спа-процедур.
  3. Рукавичка Кессе (пілінг - відтирання відмерлих частинок шкіри за допомогою жорсткої рукавички). спеціальна марокканська рукавичка з натуральної тканини певної жорсткості для хамама і spa-процедур. Вона дозволяє безболісно очистити заздалегідь підготовлену шкіру від залишків ороговілих клітин.
  4. Обгортання (марокканська вулканічна глина Рассул + зволожуючий молочко). Рассул, або Гассул, як її ще називають - це унікальна лікувальна глина, що добувається тільки в Марокко. Вона виконує функцію потужного детоксу завдяки високому рівню вмісту в ній Si і Mg. Цей різновид глини НЕ підсушує шкіру, як більшість косметичних глин, а навпаки активно живить її і підтягує. Обгортання проводиться по всьому тілу.
  5. Арома масаж в окремій кімнаті (на вибір 30 або 60 хвилин). Прекрасний заспокійливий масаж усього тіла, як одна з фінальних частин досить активної спа-детокс-програми, допоможе вам остаточно розслабиться і додатково наповнить клітини вашої прогрітої, підготовленої шкіри корисними компонентами.
  6. Чаювання-відпочинок (30 хв.). Рясне пиття дуже важлива завершальна частина будь-якої спа-процедури, Хамам в даному випадку не є винятком. Чай стане прекрасним доповненням не тільки до вашого доброго настрою і розслабленості, але ще і допоможе вашому організму вивести через лімфу токсини.

 

Послуга доступна тільки по передоплаті

 

iFrame

 

Додаткова інформація:

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності