Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Дотик Сіаму(фут+антистрес)

(Масаж спини 1 година і масаж ніг 1 година)

Комплекс масажів для тих, хто хоче вирішити відразу два завдання: прибрати біль у спині і ногах. Рекомендуємо спробувати цю процедуру тим, хто активно займається спортом. Ці масажі знімуть напругу і набряк м'язів, виведуть молочну кислоту з них. Так само радимо цей комплекс після тривалого перельоту. Масаж допоможе відновити фізіологічне положення хребта, знімає набряк ніг і покращує рухливість суглобів.

Ефект від процедури: допомагає при болю в спині, безсонні, остеохондрозі, дозволяє позбутися від зайвих жирових відкладень, спайок в області лопаток і плечей. Знімає втому і набряклість ніг.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 2 160
Супутні послуги

Цікаве поєднання масажу спини і масажу ніг допоможе Вам і Вашому тілу оздоровитися.

Про користь масажу ніг  можна писати дуже багато, адже наші стопи налічують близько 72 тисяч активних точок, які є проекцією всього нашого організму. Історія виникнення масажу ніг бере коріння в Китаї. І цій науці більше 3000 років. Саме китайці відкрили те, що на поверхні стопи є рефлекторні точки, пов'язані з різними внутрішніми органами.

Масаж ніг можна охарактеризувати як лікувальну процедуру, так і прекрасним антистресовим засобом. Крім величезної користі для здоров'я, такий масаж є відмінним засобом зняття фізичної втоми і стресу.

Масаж ніг - це прекрасний засіб для  їх оздоровлення. Це унікальний метод впливу на весь організм людини. Стимулюючи рефлексогенні точки, розташовані на стопі ніг, майстер попереджає деякі захворювання багатьох органів і функцій організму.

Масаж ніг надає стимулюючу дію: полегшує болі, відновлює сили і покращує рухливість суглобів стопи, а також покращує кровообіг, вирівнює потік енергії, відновлює роботу внутрішніх органів.

Другий не менш корисний масаж спини  під назвою антистрес - це швидка допомога для тіла і душі.

Саме м'язи спини, шиї і плечей, як правило, найчастіше виявляються спазмованними, внаслідок чого ми відчуваємо себе погано, болить голова, з'являється втома, дратівливість, в результаті чого ми погано спимо, постійно перебуваємо в стресовому стані.

При виконанні масажу спини , як правило, використовують метод точкового масажу. Впливаючи на біологічно активні точки, майстер правильно перерозподіляє потоки енергії. Це найкращий засіб, щоб розслабитися і зняти стрес.

Антистресовий масаж в основному складається з масажу голови, комірцевої зони і спини. Він позитивно впливає на Ваше самопочуття і кровопостачання організму, поліпшується мозковий кровообіг, зникають головні болі і мігрені. Масаж зводить до мінімуму наслідки стресу, знімає тривогу і надає нові життєві сили організму. Також поліпшується обмін речовин, підвищується працездатність. Іншими словами, діючи через вегетативну нервову систему на життєво важливі органи, антистресовий масаж повертає організму властивість самовідновлення.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності