Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Дитячий тайський масаж (до 14 років)

Традиційний тайський масаж рекомендується не тільки дорослим, але й дітям у віці від 6 до 15 років. У цьому віці формується скелет людини, а основа цього - здоровий хребет. Привчіть своїх дітей піклуватися про своє тіло з дитинства і в майбутньому вони будуть вам вдячні.

Ефект від процедури: допомагає привести організм в стан як глибокого розслаблення, так і інтенсивного приливу життєвих сил, при цьому значно підвищується тонус кровоносних судин і збільшується рухливість суглобів. Замінює тренування в спортзалі. Багато клієнтів після цього масажу кажуть, що вони стали трохи вище ростом завдяки розтяжці в кінці.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 1 000

30-ти хвилинні процедури не є самостійною послугою. Йдуть як додаткова опція до основних.

Ваша дитина живе в ритмі сучасного мегаполісу. Напевно, крім школи він додатково займається спортом чи мистецтвом, вивчає іноземні мови, цікавиться фотографією або графічним дизайном, пробує себе в музиці або кулінарії, освоює програмування або захоплений екзотичним хобі. А постійне сидіння в соціальних мережах ... навантаження прямо сказати колосальна.

Подаруйте вашій дитині 40 хвилин розслаблення і усамітнення. Нехай він проведе цей час з користю для себе. Повірте, тайський масаж для дітей - не примха, це - турбота, здоров'я, заохочення до правильних звичок.

  1. Для кого - діти від 5 до 14 років.
  2. Тривалість процедури - 40 хвилин
  3. Види масажу - на підлозі в спеціальному одязі-піжамі або з використанням аромаолії
  4. Вартість - знижка 30% від ціни стандартної процедури.

ТАЙСЬКА МАСАЖ ДЛЯ ДІТЕЙ від СПА салону в Києві

Майстри нашого салону намагаються піклуватися про здоров'я кожного нашого клієнта, навіть самого маленького! Саме тому наш салон пропонує такий вид послуги, як "дитячий масаж".
У Вас є прекрасна можливість поєднати приємне з корисним: чудово провести час в нашому СПА-салоні всією сім'єю, а також з ранніх років познайомити Вашої дитини з культурою і оздоровчими властивостями тайського масажу. Ми ж, зі свого боку, обіцяємо зробити все можливе, щоб наші маленькі клієнти залишилися гранично задоволені. Адже ми усвідомлюємо, що діти - найчесніші критики, вони завжди відкрито і чесно висловлюють всі свої враження і емоції. Будьте впевнені, дитина буде вдячний Вам і радий такій турботі.

ТРАДИЦІЙНИЙ ТАЙСЬКА МАСАЖ ДЛЯ ДІТЕЙ

З нинішнім ритмом і способом життя, відвідування салону тайського масажу з дитинства буде найвірнішим рішенням і запорукою здоров'я вашої дитини на все життя! Довіртеся досвіду майстрів нашого салону тайського масажу, і ви обов'язково про це не пошкодуєте!
Неправильна постава, коли Ваша дитина сидить за партою на уроках, важкі сумки або портфелі, активні ігри на перервах, які не завжди можуть позитивно впливати на здоров'я - все це стрес для організму, що росте. Традиційний тайський масаж допомагає з ранніх років батькам піклуватися про своїх дітей.
Під час сеансу такого виду масажу майстер, виходячи з побажань і особливостей організму наших маленьких клієнтів, максимально ефективно і дбайливо пропрацює м'язи, суглоби, допоможе позбутися від застійних явищ і неприємних відчуттів в тілі.
Так само, завдяки присутності стретчинга в даній процедурі, це допоможе розвинути гнучкість і пластичність, що є нічим іншим, крім як великим плюсом для тіла будь-якої людини. Можливо, дитина не відчуває ніякого дискомфорту, але часто буває таке, що застійні процеси в організмі дають про себе знати набагато пізніше, ніж вони з'явилися. Наші майстри прекрасно відчувають тіло клієнта і тому можуть вирішити проблему на ранніх етапах або, навіть, попередити її.

МАСАЖ З АРОМА МАСЛАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Користь і необхідність даного виду масажу для дитячого організму є незаперечною. У нинішній час діти втомлюються і відчувають стрес не менше дорослих. Тому розслабляючий масаж з маслами допоможе відпочити як морально, так і фізично.
При відвідуванні даної процедури Ваша дитина зможе самостійно вибрати арома-масло, яке йому більше сподобається, а майстер, чергуючи розминають і погладжують руху, максимально розслабить м'язи і тіло клієнта. У цьому виді масажу опрацьовується все тіло, але, за побажанням клієнта або ж за власними відчуттями, майстер може приділити особливу увагу певним зонам на тілі. Особливість цієї процедури в тому, що дитина може робити такий вид масажу щотижня і це абсолютно не буде зайвим, адже процедура сама по собі досить м'яка і не є навантаженням для організму, а коли майстер ще й адаптує техніку виконання індивідуально під кожного клієнта, тоді результат перевершує всі очікування!

Процедура позику менше години, а Користь від масажу тріватіме не один день. Все що нужно сделать - це замовити процедуру по телефону салону. Ми вам передзвонімо и підберемо Зручний час для проведення процедури. Будьте здорові!

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності