Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Традиційні Тайські масажі

Традиційні Тайські масажі

Традиційний Тайський масаж
від ₴ 1 400
Детальніше
Тайський масаж в 4 руки
від ₴ 2 700
Детальніше
Арома-масаж
від ₴ 1 400
Детальніше
Арома масаж в 4 руки
від ₴ 2 700
Детальніше
Тайський масаж ніг
від ₴ 1 400
Детальніше
Масаж спини- Антистресс
від ₴ 1 400
Детальніше
Сабай-Сабай масаж перезавантаження
від ₴ 1 990
Детальніше
Масаж шиї, голови, обличчя
від ₴ 1 400
Детальніше
Масаж трав`яними мішечками
від ₴ 1 800
Детальніше
Масаж бамбуковою паличкою (лімфодренажний)
від ₴ 1 400
Детальніше
Масаж із гарячим камінням
від ₴ 2 430
Детальніше
Масаж гарячою аромасвічкою (зволоження тіла)
від ₴ 1 900
Детальніше
Масаж для вагітних
від ₴ 1 400
Детальніше
Дитячий тайський масаж (до 14 років)
від ₴ 1 000
Детальніше
Тайський оіл масаж (вибір арома олії)
від ₴ 1 400
Детальніше
Масаж для годуючих мам
від ₴ 1 400
Детальніше
Другий майстер для массажа в 4 руки
від ₴ 700
Детальніше
Дитячий масаж з олією (до 14 років)
від ₴ 1 000
Детальніше

Традиційний тайський масаж — особлива турбота про ваше тіло

Традиційні тайські масажі відомі й популярні в усьому світі через те, що ефект відчувається вже після першої процедури, а крім того, цей вид масажу допомагає впорядкувати не лише тіло, але й розум.

Цікавий факт полягає в тому, що традиційний тайський масаж — це техніка, що розробляється впродовж тривалого періоду часу та заснована на кращих практиках, запозичених із класичної тайської йоги та йоги «Нуат пен боран». Також деякі елементи були взяті з техніки пасивної йоги й інших.

Техніка тайського традиційного масажу

Якщо говорити про техніку виконання тайського масажу, то вона представлена двома дуже ефективними практиками, грамотно поєднаними в одне ціле :

Акупресура — прадавня техніка впливу на локальні місця тіла за допомогою натискання на біологічні зони. За методикою вона схожа з рефлексотерапією.

Щодо йоги техніка тайського масажу перейняла комплекс вправ, таких як скручування і розтяжка.

Масаж таїландський — унікальний вид масажу, оскільки він проводиться не лише долонями майстра, але й за участю ліктів і стоп. У цьому й полягає його головна особливість, якщо порівнювати з іншою популярною технікою масажу країн Сходу. До речі, завдяки грамотному чергуванню силового тиснення на проблемні зони виходить максимально пропрацювати всі м’язи та тканини організму.

Виконання традиційного тайського масажу будується на впливі на біологічно активні точки тіла, причому сеанс проходить у зручному для клієнта одязі, на спеціальному маті. Додатковим чинником для розслаблення в процесі цієї процедури є:

Показання для тайського масажу

Далеко не кожна людина в умовах сучасного життєвого ритму має можливість займатися спортом. Особливо це стосується людей, професія яких передбачає тривале сидіння, а також тих, хто веде малорухомий спосіб життя. Саме вони є першими в групі ризику, тому тайський масаж стане справжньою панацеєю, тим паче, що ефект від курсу зберігається тривалий час.

Якщо говорити про користь, яку ви отримаєте після того, як почнете робити традиційний тайський масаж, то він позитивно впливає на весь організм, а також:

Салон Royal Thai Spa пропонує тайський масаж у традиційній версії з використанням виключно натуральних аромаскладів, привезених безпосередньо з Таїланду. Крім того, наші майстри мають відповідну кваліфікацію, підтверджену дипломами й сертифікатами. Ціна на перелік послуг відрізняється конкурентністю та доступністю.