Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Тайський масаж в 4 руки

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 2 700
Супутні послуги

Масаж у 4 руки — релаксація та оздоровлення тіла

Тайський масаж у чотири руки сповнить вас гармонією, дозволить розслабитися та нормалізувати емоційний стан. Він недарма називається королівським, тому що проводиться синхронно двома професіоналами СПА-салону Royal Thai SPA. Незважаючи на роботу різних майстрів, створюється відчуття цілісності процесу. Плюс у тому, що процедура займає менше часу порівняно з традиційним тайським масажем. При цьому ви швидко досягнете бажаного результату — медитативного розслаблення тіла й оздоровлення всього організму.

Тайський масаж у 4 руки проводиться на підлозі або спеціальних матах. Це обумовлено тим, що майстрам простіше відчути силу, необхідну для впливу на конкретну точку. Техніка масажу в чотири руки включає скручування та розтягування, роботу із суглобами.

Перед сеансом не треба роздягатися. Вам запропонують перевдягтися в легкий і вільний одяг. Для створення комфортної та розслаблювальної атмосфери використовуються приємна музика й ароматичні свічки.

Техніка проведення тайського масажу в 4 руки

Майстри м’яко впливають на енергетичні точки. Вони не роблять вистукувальних рухів. Замість них під час масажу в 4 руки здійснюється натискання на певні ділянки тіла. Після розігрівання м’язів використовуються елементи йоги. До них належать струшування та розтягування, обертання та витягування.

  1. Струшування під час масажу в чотири руки потрібні, щоб розслабити кінцівки, виключити затиски, усунути внутрішні блокування.
  2. Розтягування рук, спини, ніг використовуються для відновлення гнучкості тіла.
  3. Підйоми призначені для пропрацювання хребта.
  4. Обертання використовуються для розтягування тканин біля суглобів.
  5. Витягування потрібні для роботи зі зв’язками.

Тайський масаж у чотири руки спрямований на роботу з усім тілом — від маківки до пальців ніг. Після процедури ви відчуєте сонливість, розслаблення. Проте через кілька годин тіло сповниться легкістю. Приємним бонусом буде приплив енергії.

Тайський масаж у 4 руки в Києві — максимальний ефект у Royal Thai SPA

Салон Royal Thai SPA надає можливість розслабитися після робочих буднів, підтримати тіло в гарному стані за допомогою популярної послуги — масажу в 4 руки в Києві. Для цього необхідно заздалегідь забронювати час за телефоном, електронною поштою або мессенджером. Під час запису адміністратор роз’яснить усі нюанси, відповість на запитання. Також ви зможете уточнити, скільки коштує тайський масаж у чотири руки.

Не забувайте про випадки, за яких не рекомендована процедура. До них належать: серцево-судинні захворювання, онкологія, нещодавно перенесені травми й хірургічні втручання. Детальну інформацію надасть адміністратор салону Royal Thai SPA, де пропонується кращий масаж у чотири руки в Києві.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності