Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Аромат орхідеї

(Арома-масаж 1 година і масаж тайськими гарячими трав'яними компресами 1 година)

Цей комплекс масажів прекрасно підходить для тих, хто відчуває скутість м'язів і для кого традиційний тайський масаж дуже болючий. За допомогою трав'яних мішечків терапіст прогріває м’язи і потім більш глибоко їх розминає. Прекрасна процедура в холодну пору року для того щоб зігрітися і розслабитися.

Ефект від процедури: має заспокійливу дію на нервову систему, знімає спазм і напругу м'язів, сприяє зникненню болю в суглобах, збільшуює приплив крові в потрібну область тіла, насичує тканини киснем, прискорює обмін речовин. Рекомендуємо після хвороби як процедуру детокс. Хороша профілактика захворювань верхніх дихальних шляхів. Допомагає тим, хто страждає порушенням сну.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 2 560
Супутні послуги

Ця 2-х годинна процедура включає в себе арома-масаж і масаж теплими трав'яними мішечками. Поєднання цих двох приємних і розслаблюючих масажів, нікого не залишить байдужим.

Майстер в цій програмі починає з арома масажу.  Поєднання декількох фізіотерапевтичних методів має позитивний фізичний вплив на шкіру, сприяє підвищенню  захисних функцій організму. А також надає сприятливий емоційний вплив на організм людини, підвищуючи настрій і загальне самопочуття. 

Майстер делікатно масажує все тіло, починаючи з ніг, плавно і спокійно, застосовуючи легкі погладжування, натискання долонями. Такий масаж дозволить розслабитися і відпочити  від важкого дня, відновивши життєву енергію.

Другий етап - це масаж з застосуванням теплих трав'яних компресів. Такий масаж сприяє зміцненню імунітету, знижує ризик простудних захворювань в холодну пору року, покращує обмін речовин, активізує процеси в підшкірному жировому шарі.

Техніка такого масажу безболісна і  дуже приємна. Спочатку опрацьовуються руки і ноги, знімається втома і напруга. Потім теплі мішечки переходять на спину, де також ретельно опрацьовується кожна ділянка тіла. Аромат від розігрітих трав посилить приємні відчуття і почуття релаксу і спокою.

Поєднання таких двох масажів дозволить Вам насолодитись не тільки самим процесом, а й набратися сил, зміцнити імунітет і підвищити життєву енергію організму.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності