Royal Thai Spa - салон тайського масажу у Києві

Royal Thai (тай+арома+пахоп)

(Тайський традиційний масаж 1 година, арома масаж 1 година і масаж гарячими трав'яними компресами 30 хвилин)

Королівський тайський комплекс - це прекрасне поєднання 3-х видів масажу, підібраних нашими терапевтами для досягнення максимального ефекту від однієї процедури. Якщо Ви хочете отримати одночасно  оздоровлення і розслаблення, то цей комплекс оптимальне рішення.

Ефект від процедури: заспокоює центральну нервову систему, масаж підвищує тонус кровоносних судин і збільшує рухливість суглобів. Покращує стан шкіри, глибоко живить її корисними компонентами що використовуються в трав’яних компресах.

Вартість процедури:
тривалість:
час
парний масаж
майстер
₴ 2 960
Супутні послуги

Королівське задоволення Ви отримаєте відвідавши наш салон і вибравши цей комплекс. Дана програма розроблена для людей, які хочуть відновити життєві сили, відпочити від важкого дня, розслабитись і отримати масу задоволення.

Royal Thai масаж (Королівський тайський масаж) - це 2,5 години релаксації, відновлення гармонії і оздоровлення всього організму.

Програма включає в себе три види масажу, які допоможуть впоратися з будь-якими проблемами, що виникли у Вас.

Перший етап - традиційний тайський масаж. Він спрямований на оздоровлення і відновлення фізичних і енергетичних сил всього організму. Тайський масаж називають ще «пасивною йогою», так як в його техніці присутні елементи розтяжок, що нагадують вправи з йоги.

Майстер починає тайський масаж завжди з м'яких натискань на особливі точки, що знаходяться на стопах. Поступово піднімаючись, майстер опрацьовує все тіло, застосовуючи особливу техніку натискання, розтирання або постукування. У цьому масажі майстер може застосовувати не тільки пальці рук, але і долоні, лікті, а також  стопи. Після розігрівання м'язів і суглобів, майстер закінчує масаж розтяжкою і прокруткою суглобів.

Другий етап - масляний масаж. Масаж спрямований на розслаблення організму. Майстер, як і в традиційному тайському масажі, починає сеанс з опрацювання стоп з застосуванням масажних олій. Майстер ніжніше опрацьовує всі ділянки тіла, застосовуючи при цьому тільки долоні рук. Тут також відсутня розтяжка суглобів, але не дивлячись на це, арома масаж не менш корисний. Олії, які застосовуються в масажі, насичують шкіру корисними речовинами, що дозволяє відновити її гладкість та еластичність.

Заключним етапом цієї програми є масаж з застосуванням теплих трав'яних компресів. Якими майстер опрацьовує ваше тіло ніжними надавлюваннями або розтираннями. Цей масаж дозволить повністю розслабити м'язи і наситити Ваш організм корисними речовинами, що в свою чергу налагодить роботу всіх органів і поліпшить обмінні процеси.

Після такої процедури підвищиться еластичність м'язових волокон, прискориться відновлення працездатності, покращиться кровообіг, а також покращиться відток лімфи.

записатися на процедуру або дізнатися більше

Бажаєте записатись на процедуру або дізнатися більше про нас – залиште ваші контакти і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Відправляючи форму Ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності